fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кумар

Короткометражний фільм “Кумар” Романа Перфільєва з’явився у вільному доступі

381

Режисер Роман Перфільєв виклав у вільний доступ свій новий фільм під назвою “Кумар”. Короткометражна ігрова стрічка знята в рідкісному для України жанру горрор.

Про новину повідомив порталу “Нове українське кіно” сам режисер фільму “Кумар” Роман Перфільєв. Як зазначається, бюджет фільму складає $100.

За сюжетом, Макс, пересічний житель «совкового» району, який разом з другом дитинства Жекою направляється в один з численних під’їздів, щоб допомогти «кєнту» вколоти дозу героїну. Напруження від страху бути поміченими призводить до втрати Максом шприца, після чого містичним чином зникає й Жека.

Звичайний під’їзд все більше походить на потойбічний, адже і вийти з нього, виявляється, не просто. В пошуках друга страх всередині Макса зростає в міру зростання навколо паранормальних явищ та, зрештою, приводить його до власного героїнового уколу. Далі тільки Бог.

Дивіться короткометражний фільм “Кумар | Kumar” (2021) за посиланням на Youtube-каналі режисера.

Режисер-постановник: Роман Перфільєв. Сценарист: Роман Перфільєв. Оператор-постановник: Роман Перфільєв. Звукорежисер: Роман Перфільєв. Режисер монтажу: Роман Перфільєв. Продюсер: Роман Перфільєв. Лінійні продюсери: Ігор Чебан, Владислав Матвійчук. У фільмі звучить музична композиція «Danger snow» композитора Дана Хеніга.

За темою: «Безславні кріпаки»: як знімали каскадерські сцени у фільмі Романа Перфільєва

Дивіться як знімався короткометражний фільм “Кумар | Kumar” (2021), в якому ролі зіграли Владислав Матвійчук, Ігор Чебан, Роб Фельдман, Даяна Кульбіда, Єлизавета Цілик, Лев Пащенко.

Нагадаємо, світова прем’єра фільму мала відбутися на V-ому Міжнародному Кам’янець-Подільському кінофестивалю “Бруківка” у листопаді, який було скасовано через рекомендації МОЗ. Через “ковідні” обмеження фільм з конкурсу подивилося поки що лише журі. А учора відбулася онлайн-прем’єра фільму “Кумар”.

Постер фільму

кумар

Читайте також

Вийшов тизер фільму “33й” від творців “Безславних кріпаків”