fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Історія Хіммата

Погоні, вибухи і гелікоптери в небі: у Києві зняли індійський серіал для Disney+ Hotstar

318

Зйомки шпигунського екшн-триллера “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” на замовлення одного з найбільших світових стрімінг-сервісів Disney+ Hotstar тривали 11 днів у Києві та Київській області за участі української знімальної групи.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомляє PR-агенція Move in Movie. Організацією знімального процесу в Україні займалась компанія SARKE Studio. За 11 днів зйомок що тільки не відбувалось на знімальних майданчиках у Києві та Київській області: напружені сцени погоні, вражаючі вибухи, шпигунські інтриги, гелікоптери у небі та ще багато інтриг, які розкриваються вже у серіалі.

Дивіться відео-backstage зі зйомок серіалу “Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” у Києві:

“Спецоперації 1.5: Історія Хіммата” — це спін-оф оригінального серіалу “Спецоперації”, перший сезон якого вийшов минулого року. Шпигунську історію гаряче зустріли критики – вона здобула 8 номінацій на Filmfare OTT Awards, вигравши одразу три нагороди. Після успіху історії про пошуки закономірностей у терористичних атаках, режисер Нірадж Панді створив цілий всесвіт Спецоперацій.

Історія Хіммата

“Історія Хіммата” зосереджена на головному герої — молодому офіцері відділу досліджень та аналізу зовнішньої розвідки. Після нападу на парламент у 2001 році, в нього з’явилась теорія про те, що за всіма терористичними атаками стоїть одна єдина людина. Разом з оперативною групою він понад усе прагне її знайти.

Втім головною сюжетною інтригою в “Історії Хіммата” залишається сам головний герой, роль якого виконує відомий індійський актор Кей Кей Менон. Хто такий Хіммат Сінгх? Як він став тим, ким є? Що було до того, як він потрапив в замкнене коло терористичних заговорів?.. Ці та інші запитання розкриються з вражаючими подробицями.

Також у серіалі грають Аділь Хан, Афтаб Шівдасані, Айшварія Сушміта, Віджай Вікрам Сінгх, Марія Рябошапка та інші.

Прем’єра серіалу відбулась 12 листопада.

Читайте також

Київський Маріїнський палац став обличчям нового індійського блокбастеру