fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

погані дороги онлайн

Фільм «Погані дороги» Наталки Ворожбит вийшов онлайн

1 188

Кандидат на премію «Оскар» від України – драма «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит – вийшла онлайн на стрімінгових платформах.

Про це повідомляє дистриб’ютор стрічки. «Погані дороги» – повнометражний режисерський дебют Наталки Ворожбит, авторки серіалу «Спіймати Кайдаша» та фільму «Кіборги».

В основу стрічки лягла її гітова однойменна п’єса, яку ставили в Лондоні та Києві. Картина складається з п’яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».

погані дороги онлайн

 

Світова прем’єра драми відбулася у програмі «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

Українська прем’єра фільму пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» в 2020 році. Стрічка відзначена трьома преміями «Кіноколо» (Відкриття року, Найкращі актор та акторка) та п’ятьма «Золотими Дзиґами» (Відкриття року, Найкращі чоловіча та жіноча ролі другого плану, Найкраща чоловіча роль, Найкращий сценарій).

Продюсерами фільму є Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов. Виробництво здійснив кінопродакшн Kristi Films за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Дистриб’ютор стрічки — кінокомпанія «Артхаус Трафік».

Стрічка доступна для перегляду на онлайн-платформах OLL.TV, sweet.tv і Takflix.

Читайте також

Блокпост: вийшов другий епізод серіалу від військових “Точка Нуль”