fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Точка Нуль

Блокпост: вийшов другий епізод серіалу від військових “Точка Нуль”

352

В серіалі “Точка Нуль” відображені реальні історії, які трапилися під час збройної агресії збоку РФ на сході України. Дивіться новий епізод “Блокпост” на Youtube.

Про появу нового епізоду серіалу “Точка Нуль” повідомили творці на своїй сторінці у Facebook. “Багато хто з глядачів може побачити ситуації в яких вони опинились особисто і, навіть впізнати деяких героїв. Це і була наша ціль, показати те, як це було”, – йдеться в опису до епізоду.

Перша серія комедії із “чорним” брутальним гумором про російсько-українську війну “Точка Нуль” вийшла рік тому на Youtube.

Одним із ідейних натхненників серіалу “Точка нуль” виступив підприємець та ветеран Олександр Матяш. Всі знімальна група — режисер, сценарист, оператори, актори, продюсери серіалу — всі були на війні. Це українські ветерани, котрі вирішили поділитися своїм справжнім досвідом, без лірики та прикрас. Вони показують війну, як вона є: де героїв можна побачити не лише під час запеклих боїв з ворогом, а й у повсякденному житті.

Головні ролі в серіалі виконали Олександр Гуназа, Андрій Стельмах, Володимир Базика, Олександр Матяш, Сергій Лещенко, Євген Турчак та інші.

За темою: “Точка нуль”: українські військові зняли серіал про війну на Донбасі

За сюжетом серіалу, ще зовсім недавно герої були кимось у цивільному житті: музикант-сантехнік, IT-спеціаліст або доцент університету. Хтось планував взяти іпотеку, тому що очікував дитину в сім’ї. У кого дозріли творчі плани записати новий альбом. А дехто просто планували взяти відпустку і провести час з дружиною. А потім-БУМ! І вони потрапляють на війну. У “точці нуль” кожен з них пошкодує, що одного разу поскаржилися на своє життя.

Дивіться другу серію “Блокпост” на Youtube-каналі серіалу “Точка Нуль” .

Робота над фільмом почалася після того, як 2016-го військовий журналіст Андрій Стельмах поспілкувався з Олександром Матяшем, який відслужив добровольцем в АТО. “Тоді я подумав: відзнімуть чимало фільмів, героїчних або трагічних. А потрібно зняти про буденне життя на нулі, – пише Стельмах на сторінці проєкту у Facebook. – Наступного дня я подзвонив Матяшу і розказав про ідею серіалу. Він підтримав. Так і почався відлік “Точки Нуль”.

“Ми їх всі об‘єднали, щоб передати глядачу справжню атмосферу. Бо війна – це не тільки стрілянина та вибухи, здебільшого це просто життя в екстремальних умовах”, – розповів один із продюсерів фільму Віктор Сокуренко. За його словами, серіал буде корисним для перегляду не тільки дорослим, а і юним глядача.

Проєкт підтримав ветеранський бізнес, зокрема торговельні марки Regata Club та Honeyrs. Також до проєкту підключилася європейська кінокомпанія Must See Movie, яка займається просуванням серіалу на Захід, а також допомагає в зйомках.

Нагадаємо, DocNoteFilms випустили документальний серіал “Крутий Заміс”, у першій серії якого розповідається про Олександра Матяша і його Regata Club – бізнес із виробництва чоловічої білизни, одягу та ременів.

Читайте також

В мережі з’явилась перша серія серіалу “Крутий Заміс” – “Позивний Мадяр” (дивитись онлайн)