fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Крутий заміс

В мережі з’явилась перша серія серіалу “Крутий Заміс” – “Позивний Мадяр” (дивитись онлайн)

471

DocNoteFilms представили прем’єру документального серіалу “Крутий Заміс”. 20-хвилинну серію про ветеранів, які після повернення з фронту відкрили свій власний бізнес, можна вже переглянути онлайн.

“Крутий Заміс” – це документальний серіал про ветеранів АТО. Через справжні розповіді героїв та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. Перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців та курйозні воєнні історії побратимів для одних стануть дієвим стимулом, а для інших – справді відвертим знайомством.

У першій серії творці серіалу завітали до Олександра Матяша в Regata Club – бізнес із виробництва чоловічої білизни, одягу та ременів. У гостях – Олександр “Мадяр” Матяш, Андрій “Медвідь” Ільченко та Павло “Мамонт” Мамонтов. Ведучій – Андрій Козінчук.

Виробництво: студія DocNoteFilms
Автор ідеї та продюсер: Сергій Малярчук
Режисер: Костянтин Кляцкін
Оператор-постановник та режисер монтажу: Павло Липа
Міністерство культури України надало допомогу в створенні проєкту.

8 епізодів першого сезону розповідатимуть історії людей, які після повернення з війни започаткували власний бізнес. Серіал демонструє, як ветерани АТО повертаються до цивільного життя, з якими викликами стикаються та як дають собі ради.

Кожна серія проєкту – це гостини в одного з ветеранських бізнесів, і головний герой – його власник. Епізоди “Крутого Замісу” будуються довкола щирої розмови героїв проєкту – ветеранів-підприємців.

Головна мета “Крутого Замісу” – доступно й зрозуміло розповісти соціуму про ветеранів, а ветеранам показати приклади, як можна реінтегруватися у мирне життя. Документальний серіал не тільки покаже ветеранів як активних громадян, підприємців, волонтерів та активістів. Він стане прикладом того, як можна започаткувати власну справу, змінити щось у своєму житті, знайти себе та своє місце у світі та займатися улюбленою справою.

Читайте також

Творці фільму “Перша сотня” виклали стрічку у відкритий доступ (дивитись онлайн)