fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

тизер 33й

Вийшов тизер фільму “33й” від творців “Безславних кріпаків”

474

Дивіться тизер фантастичного нуару “33й” – нового спільного кінопроєкту Kristi Films та режисера Романа Перфільєва (“Безславні кріпаки”).

Однієї довгої ночі 1933-го року таємничий Незнайомець та його супутниця Беата мандрують столицею УРСР, по місту Харків, косять з автомата Томпсона натовпи чекістів та шукають загадкову дівчинку Єву, яка допоможе зупинити Голодомор.

Режисером картини “33й” виступає Роман Перфільєв, відомий пригодницькою стрічкою “Безславні кріпаки“, яка об’єднала самураїв, Дикий захід і образ Тараса Шевченка. Фільм створюється українською кінокомпанією Kristi Films, яка також працювала над історичним екшеном, в якому поет Тарас Шевченко постав у найнезвичнішому амплуа за всю історію.

За темою: Погані хлопці: рецензія на фільм «Безславні кріпаки»

“Наша співпраця з талановитими Kristi Films отримала продовження, ми створюємо разом новий крутий та сміливий проєкт – фантастичний нуар «33»”, – розповів на своїй сторінці в Facebook режисер Роман Перфільєв.

Дивіться тизер фільму “33й”.

Зйомки фільму заплановані на березень-червень 2022 року в Києві, Київській області та Харкові. Наразі відоме ім’я лише одного з акторів майбутньої картини – Юрія Сорге.

В творчу команду виробництва нової кінокартини увійшли: автор сценарію – Сергій Баженов, оператор-постановник – Володимир Іванов, художник-постановник – Діана Тодоратьєва, художники по костюмах – Наталя Степанєєва, Андрій Яремій, художник із гриму – Марія Петровська. Продюсер – Дмитро Мінзянов.

тизер 33й

Стрічка пройшла технічний відбір кінопроєктів на сімнадцятий конкурс Держкіно за напрямом “Ігрові повнометражні (для широкої глядацької аудиторії)”. Обсяг заявленої державної підтримки склав 24,95 млн грн при загальному бюджеті стрічки 31,18 млн грн.

Попередня дата релізу в Україні – березень-квітень 2023 року.

Читайте також

Вийшов трейлер фільму «Останній найманець» (The Last Mercenary) з Жан-Клодом Ван Даммом