fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Безславні кріпаки

«Безславні кріпаки»: як знімали каскадерські сцени у фільмі Романа Перфільєва

604

Команда XGST Stunt Team показала з-за лаштунків, як знімали каскадерські сцени у пригодницькому екшені «Безславні кріпаки», які сцени не ввійшли у фільм та багато іншого — дивіться відео-backstage.

В екшн-сценах фільму про самураїв та Тараса Шевченка режисера та сценариста Романа Перфільєва грали як актори, так і каскадери, останні з яких були задіяні в ролі ніндзя, охоронців японського пана. Над сценами битв працювала команда каскадерів XGST Stunt Team, задача яких була поставити хореографію бойових рухів красиво. Що з цього вийшло дивіться у відео-backstage, яким поділилася команда на своєму Youtube-каналі.

За темою: Режисер Роман Перфільєв: в «Безславних кріпаках» екшн знято в стилі Джекі Чана

Кінокартина «Безславні кріпаки» — це чергова спроба осучаснити постать великого письменника Тараса Шевченко та зробити її популярною для молоді. Що буде, якщо письменник відкладе перо і візьме до рук самурайського меча?

За сюжетом дія у фільмі відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

Український пригодницький фільм «Безславні кріпаки», який увійшов у довгий список Національної кінопремії Золота Дзиґа-2021, наразі можна переглянути онлайн на платформі Sweet.tv за посиланням.

За темою: Погані хлопці: рецензія на фільм «Безславні кріпаки»

Режисер та сценарист стрічки, знятої у жанрі пригодницької комедії — Роман Перфільєв (“Лиса гора”). Оператор — Дмитро Недря. Роль Тараса Шевченка виконує Роман Луцький, знайомий глядачам по “Сторожовій заставі” та фільму “Брати. Остання сповідь“, в образі самурая Акайо — Сергій Стрельников (“Олекса Довбуш“). Також головні ролі в картині виконують: Яків Ткаченко, Ген Сето, Катерина Слюсар, Андрій Борис, Андрій Малинович. Фільм виробництва кінокомпанії Kristi Films.

Нагадаємо, фільм про самураїв та українських кріпаків вийшов у прокат з 24 грудня 2020 року. Прокат був перерваний січневим локдауном, що не завадило зробити його найуспішнішим фільмом минулого року серед усіх картин про/за Кобзаря/ем.

Читайте також

Бокс-офіс січня-лютого: касові збори фільмів “Безславні кріпаки”, “Пік страху”, “Скажене весілля 3” та інших