fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стоп-Земля

Стрічку “Стоп-Земля” покажуть на кінофестивалі у Нью-Йорку

432

“Стоп-Земля” Катерини Горностай відібрано до програми фестивалю New Directors/New Films, організаторами якого виступають культовий музей сучасного мистецтва MoMA The Museum of Modern Art та кінотеатр Film at Lincoln Center у США.

Кінофестиваль New Directors/New Films (ND/NF), який цьогоріч святкує свій 50-річний ювілей, і в якому з 28 квітня по 8 травня візьме участь українська стрічка “Стоп-Земля”, за час свого існування відзначив багатьох кінематографістів – Педро Альмодовар, Спайк Лі, Міхаель Ханеке, Вонг Кар Вай, Гільєрмо дель Торо, Лука Гуаданьїно, Крістофер Нолан, Вім Вендерс, передає Держкіно.

Міжнародну промоцію ігрового дебюту режисерки Катерини Горностай, який розповідає про перший чуттєвий досвід, закоханість, дружбу і відповідальність, підтримав Ukrainian Institute – Український інститут. Берлінська компанія Pluto Film отримала права на міжнародні продажі. Altered Innocence отримала права на дистрибуцію у США.

Стоп-Земля

Фото: usfa.gov.ua

Стрічка Катерини Горностай розповідає про 16-річну Машу, яка вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся – ніколи не знатимеш, чи є щось у відповідь.

Дивіться міжнародний трейлер “Стоп-Земля”: відео

У стрічці грають непрофесійні актори-підлітки, з якими режисерка та авторка сценарію стрічки Катерина Горностай працювала в акторській лабораторії восени 2019 року. Головні ролі виконують Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов.

Нагадаємо, світова прем’єра повнометражного ігрового дебюту “Стоп-Земля” відбулась на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, в конкурсній програмі Generation 14plus.

Фільм є виробництвом компанії ESSE Production House, підтриманим Державним агентством України з питань кіно та Українським культурним фондом. Режисерка – Катерина Горностай, оператор-постановник картини – Олександр Рощин, художник-постановник – Максим Німенко, композиторка – Мар’яна Клочко, режисери монтажу – Нікон Романченко та Катерина Горностай, продюсери фільму – Віталій Шереметьєв, Віка Хоменко, Наталія Лібет, Ольга Бесхмельниціна.

Стоп-Земля

Читайте також

Фільм «Земля Івана» відібрано для участі у престижному фестивалі Hot Docs у Торонто