fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кіновернісаж просто неба

Стартує другий літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» у парку ім. Т.Г. Шевченка в Києві

404

Фільмом-відкриттям другого «Кіновернісажу просто неба», який триватиме з 25 червня по 25 серпня, стане картина Романа Перфільєва «Безславні кріпаки». Організовує подію Up Ua Studio за підтримки ДержКіно України.

За тиждень розпочнуться безкоштовні покази літнього кінотеатру «Кіновернісаж просто неба» у парку Шевченка в Києві, де показиватимуть найкращі українські фільми останніх років для киян і гостей столиці. Майданчик біля пам’ятника Шевченка працюватиме щодня з 25 червня по 25 серпня. Вхід на всі покази безкоштовний!

Відкриватиме літній кінотеатр картина Романа Перфільєва «Безславні кріпаки», яка об’єднала самураїв, Дикий захід і образ Тараса Шевченка. Фільм представлять режисер Роман Перфільєв, актор Сергій Стрельников,  продюсер Дмитро Минзянов, оператор Дмитро Недря та художниця по костюмах Наталя Степанєєва.

Початок о 21:00. Вхід вільний!

За сюжетом дія у фільмі відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

За темою: Погані хлопці: рецензія на фільм «Безславні кріпаки»

Цого року організатором події знову стане українська кінокомпанія UP UA STUDIO (“Сіль для моря”, “Між нами”, “Халепа на 5 Baksiv”, “В радості і тільки в радості”, “Людина Божествена”, “Швидка на переферії”). Проєкт буде реалізовано за підтримки ДержКіно України. Портал “Нове українське кіно” виступає інформаційним партнером заходу.

Як повідомляється, до 30-річчя Незалежності України готується спеціальна програма і незабаром буде оголошений розклад на перший тиждень безкоштовних показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба».

“У 2021-му році Україна святкує 30-річчя Незалежності та 25-річчя з дню прийняття нашої Конституції. А отже, і программа буде особливою, повною згадок про ці історичні події”, – діляться організатори заходу.

А поки, читайте змістовне інтерв’ю продюсерки проєкту та засновниці UP UA STUDIO Поліни Герман спеціально для нашого порталу “Нове українське кіно” про те, як минув «Кіновернісаж» у 2020 році і чого очікувати від нового.

За темою: Засновниця Up Ua Studio, продюсерка Поліна Герман: плануємо повторити “Кіновернісажі просто неба” у 2021 році

Нагадаємо, перший «Кіновернісаж просто неба» торік відкривався 25 липня показом фільму «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча. Картину презентували виконавець головної ролі Андрій Лідаговський, продюсери Дмитро Суханов та Алла Бєлая, актор Максим Бурлака.

Кіновернісаж просто неба

Читайте також

“Кіновернісажів просто неба”: 96 фільмів за 53 дні та 20 000 глядачів (підсумки)