fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

мультфільм Гуллівер повертається

Нова дата: мультфільм «Гуллівер повертається» вийде в прокат 19 серпня (трейлер)

380

Український анімаційний мультфільм «Гуллівер повертається» – про пригоди Гуллівера із Ліліпутії – вийде на великі екрани 19 серпня, до 30-річчя Незалежності України. З нагоди прем’єри творці анімації презентували трейлер стрічки.

Про це повідомляє PR-служба мультфільму. Анімаційна картина вийде у прокат в 49 країнах, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки. Нещодавно список поповнився Австралією.

«Гуллівер повертається» – перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney. За сюжетом, Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Дивіться новий офіційний трейлер анімації «Гуллівер повертається»

Головних героїв у мультфільмі озвучили: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

Над стрічкою виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films працювали 35 аніматорів з України та ще близько 30 закордонних спеціалістів (Німеччина, Бразилія, США, Канада, Австралія). У роботі над сценарієм брав участь американський спеціаліст, переможець міжнародної премії «Еммі» Майкл Райан, який працював над такими проектами, як «Скубі-ду», «Кунг-фу панда», «Черепашки ніндзя». Контролював виробництво – американський режисер анімації Тоні Бонілла, у чиєму послужному списку такі відомі проекти, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс».

За темою: «Гуллівер повертається» на Берлінале-2021: мультфільм презентують на кіноринку EFM

Нагадаємо, що «Гуллівер повертається» був успішно представлений на Берлінале та в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, був відібраний до конкурсної програми Шанхайського кінофестивалю, а також буде показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді.

мультфільм Гуллівер повертається

Читайте також

«Віктор_Робот»: вийшов трейлер мультфільму про дружбу земної дівчинки та робота