fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гуллівер повертається Берлінале

«Гуллівер повертається» на Берлінале-2021: мультфільм презентують на кіноринку EFM

393

Анімаційний фільм «Гуллівер повертається» другий рік поспіль буде представлений на кіноринку European Film Market міжнародного кінофестивалю Берлінале.

Про це повідомляє PR-служба стрічки. Кіноподія, яка відбудеться в онлайн-форматі, проходитиме з 1 по 5 березня. Цього року вперше «Гуллівер повертається» презентує інноваційну колаборацію з одним із найвідоміших українських додатків Reface, який дає можливість підміни облич у відео та гіфках. Через додаток за лічені секунди можна стати зіркою фільмів, кліпів та ТВ-програм. Тепер своє селфі можна буде підставити і в трейлер або окремі сцени мультфільму.

«Завдяки AI технології Reface глядачі зможуть відчути і побачити себе героями класної анімації. Це новий досвід і нові емоції для них, тому певен, що це приверне ще більше уваги до якісного українського контенту», – коментує Діма Швець, Reface CEO та Co-founder.

Презентаційний трейлер з підміною обличчя вже можна переглянути за посиланням.

«Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films – перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney. За сюжетом Гуллівер отримує листа, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без гарного та мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

За темою: «Пригоди – понад усе»: аніматор Тоні Бонілла про український мультфільм “Гуллівер повертається”

Над мультфільмом працювали 35 аніматорів з України та ще близько 30 закордонних спеціалістів (Німеччина, Бразилія, США, Канада, Австралія). У роботі над сценарієм брав участь американський спеціаліст, переможець міжнародної премії «Еммі» Майкл Райан, який працював над такими проектами, як «Скубі-ду», «Кунг-фу панда», «Черепашки ніндзя». Контролює виробництво – американський режисер анімації Тоні Бонілла, у чиєму послужному списку такі відомі проекти, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс».

В озвучуванні головних героїв стрічки бере участь зірковий каст кращих українських артистів кіно та шоу-бізнесу. Одну з ролей виконав лідер гурту «Беz обмежень» Сергій Танчинець.

Гуллівер повертається Берлінале

Нагадаємо, презентація українського мультфільму «Гуллівер повертається» відбулася в рамках кінофестивалю Берлінале також у 2020 році. Крім того проєкт брав участь у  найбільшому світовому кіноринку Marche du Film у Каннах.

Мультфільм про пригоди Гуллівера із Ліліпутії вийде в усіх кінотеатрах України з 29 квітня 2021 року.

Читайте також

Український фільм «Стоп-земля» відібрано до конкурсу Берлінале-2021