fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

де гроші

Стартували зйомки комедії “Де гроші” з Адою Роговцевою та Dzidzio в головних ролях

396

Розпочато виробництво комедії-квесту “Де гроші” від режисера “Dzidzio Перший раз” Михайла Хоми. Проєкт з Адою Роговцевою і Дзідзьо в головній ролі є одним із найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році.

Про це повідомляє Держкіно. Режисером стрічки є Михайло Хома, який написав сценарій із Сергієм Алімовим, Діаною Юраш, Тарасом Дронем, Сергієм Либою, Павлом Остріковим і Кирилом Тимченком. Головні ролі комедії-квесту виконують українська акторка театру та кіно Ада Роговцева (“Вічний поклик”, “Чоловіки є чоловіки”, “Сага”), співак та актор Михайло Хома (Dzidzio) (“Зірки за обміном”, “Dzidzio Перший раз”), актори Сергій Либа (“Dzidzio Контрабас”) та Анна Буткевич (“Спадок брехні”).

“Я впевнена, що фільм вийде дуже смішним і добрим. А головне – він дуже потрібний глядачам. Існує така фраза, що гроші нічого не вирішують. Хоча вони вирішують багато, але не все. Головного вони не вирішують – саме про це фільм”, – прокоментувала Ада Роговцева.

Де гроші

“Це буде дуже цікаво, адже глядач буде розгадувати квест разом з головними героями”, – поділився також враженнями Михайло Хома, режисер-постановник та головний герой стрічки.

За сюжетом, піаніст-авантюрист Міша у пошуку грошей на визволення друга з-під арешту влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту. Але він не знає, що питання “Де гроші?” цікавить не тільки його: всі в цьому будинку шукають гроші.

Дивіться фрагмент художніх проб фільму “Де гроші”

Серед касту акторів багато відомих зірок театру, кіно й шоу-бізнесу: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

Знімати фільм будуть у Києві та у Львові. Спеціально для стрічки в одному з павільйонів студії Довженка побудовано інтер’єрні декорації будинку на кілька кімнат, серед яких – спеціальна кімната-квест із елементами, що обертаються та видозмінюють кімнату.

Де гроші

Виробництвом картини займається компанія DzidzioFilm. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Нагадаємо, проєкт “Де гроші” став одним із найдорожчих фільмів, на які Держкіно виділило кошти у 2020 році. Сумма державної підтримки склала 21,60 млн грн. Загальний бюджет картини – 27 млн грн.

Телевізійна прем’єра нової комедії від Dzidzio відбудеться на ТРК “Україна”. За словами продюсерки фільму та директорки DzidzioFilm Діани Юраш, кінокомпанія стала першою в Україні, хто продав телевізійні права на фільм ще на старті виробництва: “Це – прецедент в українському кінобізнесі, коли так чинить телеканал, оскільки 100% прав на фільм належить нашій компанії і частки телеканалу в продукті немає”.

У кінотеатрах України комедію-квест “Де гроші” обіцяють показати вже цього року.

Кадри зі знімального майданчика

Де гроші

Де гроші

Читайте також

Завершено зйомки фільму “Дон Жуан із Жашкова”: яскраві кадри зі знімального майданчика