fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Дон Жуан із Шашкова

Завершено зйомки фільму “Дон Жуан із Жашкова”: яскраві кадри зі знімального майданчика

517

Кінокомпанія Kristi Films завершила знімальний процес драматичної комедії “Дон Жуан із Жашкова” – одного з найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році.

Про це повідомляє Media Business Reports. Режисером стрічки є Віктор Буток, який адаптував однойменну п’єсу разом з її авторкою Оксаною Гриценко.

“«Дон Жуан із Жашкова» – не жарт заради жарту, а історія, що має під собою великий співпереживальний сюжет”, – розповів в інтерв’ю порталу продюсер фільму Дмитро Мінзянов.

Головним героєм стрічки є Женя Горобчик – київський фотограф родом із Жашкова, якого дуже люблять жінки. Він шукає роботу, але випадково знаходить нове кохання. Але у Жені вже є дружина і син, а ще колишня дружина і купа проблем. Він розривається між ними і вирішує, що краще вже під поїзд, ніж так далі.

Дивіться тизер фільму “Дон Жуан із Жашкова”

У фільмі грають: Слава Бабенков, Олександр Іванов, Олег Карпенко, Роб Фельдман («Вбиваючи Єву»), Олександр Ігнатуша та Олег Шушпанніков. Роль однієї з дружин головного героя виконує Надія Мейхер. У фінальній частині стрічки в образі казкового персонажа мольфара з’являється Михайло Хома (Дзідзьо). Глядач також зустрінеться у фільмі з зірками серіалу «Спiймати Кайдаша» Антоніною Хижняк і Романом Ясіновським.

“На нашу думку, вдалося зібрати дуже добрий ансамбль”, – розповів продюсер картини. – “Наприклад, дружин нашого Дон Жуана грають і Тоня Хижняк, і Даяна Кульбіда, і Наталка Кобізька (“Марк + Наталка”, “Вечірка 4”, “Вася і карантин”). Всі вони – чудові акторки, що прекрасно доповнюють головного героя. Ще в нас є вертикальні комедійні персонажі Дональд і Рональд, яких грають Олег Карпенко та Роб Фельдман. Крім того, що обидва – дуже хороші актори, вони ще й англомовні, що для нас було дуже важливо.”

Нагадаємо, «Дон Жуан із Жашкова» став одним із найдорожчих фільмів, на які Держкіно виділило кошти у 2020. ТОВ «Kristi Films» отримало на художній фільм 24,90 млн грн.

За темою: 10 найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році

Як зазначив Дмитро Мінзянов, перша витратна частина, що враховувалася під час формування бюджету, – велика кількість зйомок поза Києвом. “Це експедиції, зокрема, до Карпат, де було багато недешевих зйомок на вершинах гір. Річ у тому, що там мешкає наш фінальний казковий персонаж – мольфар, якого грає Михайло Хома (він же Дзідзьо) – не лише талановитий співак, а й дуже непоганий актор”.

Дон Жуан із Шашкова

Також продюсер розповів, що на бюджеті значно позначилося те, що основні події фільму відбуваються взимку, в різдвяний період, і під час зйомок у березні та квітні, творцям доводилося «засніжувати» всю натуру штучно, імітуючи холодну зиму.

В картині звучатиме музика італійського композитора Даріо Веро, який раніше співпрацював із Kristi Films у стрічці «Безславнi крiпаки». Оператор-постановник драматичної комедії – Ілля Міхайлусь, продюсери стрічки – Дмитро Мінзянов та Юрій Мінзянов.

Дон Жуан із Шашкова

За словами творців, «Дон Жуан із Жашкова» – це не лише комедійна історія з великою кількістю зірок: більшість подій розгортається в період новорічних і різдвяних свят, тому вихід фільму планується на кінець 2021-го – початок 2022 року.

Кадри зі знімального майданчика

Дон Жуан із Шашкова

 

Читайте також

“Довбуш”: презентовано трейлер історичного екшену Олеся Саніна