fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Клондайк Марини Ер Горбач

Фільм “Клондайк” Марини Ер Горбач отримав підтримку Міністерства культури і туризму Туреччини

425

Авторська соціальна драма “Клондайк” Марини Ер Горбач, яка розповість історію про народження дитини під час війни, коли майбутнє життя залежить від смерті, отримала підтримку Міністерства культури і туризму Туреччини.

Про це повідомляє Держкіно. Експерти з турецької сторони зазначили, що український кінопроєкт “Клондайк” поєднує актуальну тему та художній стиль і має всі шанси для успішної міжнародної дистрибуції.

“«Клондайк» став одним з двох проєктів, які цього року підтримала Туреччина в категорії міжнародної копродукції, – прокоментував представник Генеральної дирекції з питань кіно Туреччини Фарук Гювен. – До того ж ми радіємо успіхам попереднього фільму співавторства Марини Ер Горбач «Омар і ми». Попри пандемію, фільм зумів охопити міжнародну аудиторію та приніс Туреччині фестивальні нагороди”.

Стрічка розповідає історію про три дні з життя родини, яка опинилась перед складним вибором: чи можуть близькі люди з різним минулим іти у спільне майбутнє. Однією з драматургічних ліній фільму є події, пов‘язані з катастрофою літака МН-17 в липні 2014 року.

Дивіться офіційний тизер фільму “Клондайк”

Головні ролі у фільмі виконали: Оксана Черкашина, Сергій Шадрін і Олег Щербина. Режисеркою, авторкою сценарію та продюсеркою фільму є Марина Ер Горбач (“Омар і ми”, “Люби мене”, “Ревіння чорних псів”, “Банку”), виробництво компанії “KEDR FILM”.

Кінопроєкт авторської соціальної драми став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну підтримку на виробництво (створення) фільму розміром 20 млн 768 тис грн (80 %) при загальній вартості виробництва фільму у 25 960 тис грн.

Клондайк Марини Ер Горбач

За темою: Про державну підтримку на виробництво (створення) 41 фільму

Нагадаємо, кінопроєкт “Клондайк” переміг на міжнародному конкурсі сценаріїв 12 Puntо турецького медіа-холдингу TRT, що має у складі 13 каналів та веде міжнародне мовлення 34-ма мовами. Перемога в конкурсі 12 Punto означає, що стрічка “Клондайк” гарантовано отримає телевізійний ефір найбільшого турецького мовника.

Наразі фільм знаходиться на етапі постпродакшену.

Читайте також

“Довбуш”: презентовано трейлер історичного екшену Олеся Саніна