fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

саундтреки 2020

«Вільна»: саундтрек до фільму «Віддана» відзначили двома нагородами премії YUNA 2021

585

Юлія Саніна та Тіна Кароль здобули Національну музичну премію YUNA у категорії «Найкраща колаборація» за виконання пісні «Вільна». Дуетний сингл також відзначили статуеткою за найкращу пісню до фільму – «Віддана» Христини Сиволап.

Вчора, 12 травня, відбулась десята ювілейна церемонія вручення премії YUNA в київському Палаці «Україна», на якій оголосили лауреатів у 17 номінаціях. Як повідомляє FILM.UA Group на своїй сторінці у Facebook, саундтрек «Вільна» до романтично-фа​нтазійного фільму «Віддана» режисерки Христини Сиволап відзначили двома нагородами премії YUNA 2021.

За темою: YUNA 2021: оголошено номінантів у категорії “Найкраща пісня до фільму”

Хіт «Вільна» у виконанні Юлії Саніної & Тіни Кароль є офіційним саундтреком стрічки «Віддана».

Історія стрічки починається в Станіславові у другій половині ХІХ століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

По темі: Цікаві факти про українську фантазійну драму “Віддана”

Головні ролі в картині виконали Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталія Васько, Ірма Вітовська та інші.

Саундтреками до фільму стали композиція “Човен” гурту “Один в каное” та дует Тіни Кароль та Юлії Саніної (солістка гурту “The Hardkiss”) “Вільна”.

Нагадаємо, серед номінантів, які претендували на Національну музичну премію YUNA десятої ювілейної церемонії нагородження, також були саундтреки до фільмів “Ціна правди”, “Скажене весілля 2”, “Мої думки тихі”, “Побачення у Вегасі” і “Тарас. Повернення”. Список усіх переможців дивіться тут.

На голосування виносились роботи українських виконавців, які вийшли у період з 1 листопада 2019 року до 31 жовтня 2020 року.

Читайте також

«Пливе човен»: саундтрек до фільму «Вулкан» отримав музичну премію «Yuna»