fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

YUNA 2021

YUNA 2021: оголошено номінантів у категорії “Найкраща пісня до фільму”

753

6 саундтреків до фільмів “Віддана”, “Ціна правди”, “Скажене весілля 2”, “Мої думки тихі”, “Побачення у Вегасі” і “Тарас. Повернення” претендують на Національну музичну премію YUNA десятої ювілейної церемонії нагородження.

9 грудня 2020 року оргкомітет премії назвав номінантів YUNA 2021. Як повідомляють організатори заходу, голосування у номінації “Найкраща пісня до фільму” цього року відбуватиметься лише у фінальному турі. Експертна рада премії через невелику кількість претендентів (що пов’язано із обмеженою кількістю кінопрем’єр в умовах карантину) вирішила всіх 6 претендентів номінувати автоматично. Ось вони:

Юлія Саніна & Тіна Кароль – “Вільна” (фільм “Віддана”)

Джамала – “Ціна правди” (фільм “Ціна правди”)

Оля Полякова, Потап, Олег Винник – “Свят свят свят” (фільм “Скажене весілля 2”)

Камерний хор Inspiratum – “Viva Forever” (фільм “Мої думки тихі”)

KAZKA – “Літаки” (фільм “Побачення у Вегасі”)

Katya Chilly – “Тече річка невеличка…” (фільм “Тарас. Повернення”)

На голосування виносились роботи українських виконавців, які вийшли у період з 1 листопада 2019 року до 31 жовтня 2020 року. Загалом премію YUNA 2021 буде вручено у 17 номінаціях серед 57 українських виконавців. Імена переможців YUNA 2021 буде оголошено 30-31 березня 2021 року у київському Палаці “Україна”.

Нагадаємо, найкращою піснею до фільму у 2020 році стала пісня «Пливе човен» – саундтрек гурту ДахаБраха (DakhaBrakha) до фільму «Вулкан» Романа Бондарчука.

Читайте також –

12 фільмів з саундтреками від відомих українських музикантів у 2019 році (кліпи)