fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

ізі

“Ізі” онлайн: драматичну комедію виклали у відкритий доступ

1 260

Українсько-італійську комедійну стрічку “Ізі” про італійського невдаху, що везе труну в карпатське село, тепер можна безкоштовно переглянути онлайн. Наряду з відомими італійськими акторами у фільмі зіграв Остап Ступка.

Картина виробництва Fresh Production Group (Україна), Bartlebyfilm (Італія) та Pilgrim Film (Італія) з’явилася в онлайн-кінотеатрі Держкіно на Youtube. “Ізі” є першою офіційною копродукцією України та Італії.

Драматична комедія розповідає про колись вправного гонщика на ім’я Ісідоро, котрий виграв 17 чемпіонатів на “Формулі-3”, тепер він став просто Ізі – мовчазним товстуном в депресії. Але життя підкидає йому можливість все зміни. Брат просить його допомогти зробити дивну річ: перевезти тіло загиблого у нього на виробництві українця до кордону, передати труну кому треба і – все. Змінитися герою вийде не просто і зовсім не легко. Але все, що не відбувається – на краще!

ізі

Дивитися фільм “Ізі” онлайн: відео

У фільмі знялися італійські та українські актори Нікола Ночелла, Барбара Буше, Остап Ступка, Вероніка Шостак і Орест Гарда.

Автор сценарію і режисер-постановник стрічки – Андреа Маньяні. Продюсери – Юлія Чернявська, Олег Щербина, Кіара Барбо, Андреа Ман’яні Массимо ді Рокко, Луїджі Наполеоні, Джанпаоло Сміралья, Стефано Бассо. Сценарій був створений у співпраці з Mediterranean Film Institute script workshop за участю відомого грецького сценариста і письменника Nicos Panayotopoulos. Більша частина зйомок відбувалася на території України і лише десята частина зйомок пройшла в Італії.

Офіційний трейлер комедії “Ізі”: відео

Світова прем’єра фільму відбулася у рамках конкурсу одного із найбільших міжнародних кінофестивалів світу – в Локарно (Швейцарія), де Ночелла був нагороджений як «найкращий актор» премією незалежних швейцарських критиків Boccalino d’Oro.

Також “Ізі” отримав Ґран-прі 35 Annecy Cinéma Italien – найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії. Далі були нагороди за найкращий дебютний фільм у конкурсі Fabrique du Cinema (премія аналітичного журналу італійської кіноіндустрії) та приз від молодіжного журі на ювілейному 40-му Фестивалі італійського кіно у Вільрю (Франція).

У 2018 році картина отримала приз журі Фестивалю комедійних фільмів у Монте-Карло Найкращому акторові (Нікола Ночелла), приз глядацьких симпатій на МКФ Lighthouse у Нью-Джерсі (США), премію Kineo Diamond Award на Венеційському МКФ в Італії та спеціальну премію за Найкращий фільм на Festival del cinema di Spello в Італії.

Загалом, стрічка брала участь в програмах більше 50-ти міжнародних кінофестивалів.

Кінофільм “Ізі” створений за фінансової підтримки Держкіно, Міністерства Культури Італії, Італійського інституту культури в Києві та Аудіовізуального фонду Фріулі Венеція Джулія. В широкий український прокат стрічка вийшла 14 вересня 2017 року.

ізі

Читайте також

“Чарівна Балерина”, “Виграти все” та інші фільми з’явились у вільному доступі онлайн