fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Королі репу

Реліз фільму «Королі репу» має відбутися на початку осені 2021

435

Вихід музичної драми в стилі гангста-репу «Королі репу» режисера Мирослава Латика запланований на початок осені 2021 року.

Про це повідомляє українська кінокомпанія-виробник Kristi Films на своїй сторінці у Facebook. Точну дату прем’єри музичної драми, яка розрахована на аудиторію +15 і розповідає про молодь без прикрас, творці обіцяють оголосити найближчим часом.

Одну з епізодичних ролей, роль Нінки, зіграє володарка багатьох національних премій з кіномистецтва, у тому числі “Золота дзиґа” 2020, Ірма Вітовська («Мої думки тихі», «Брама», «Таємний щоденник Симона Петлюри», «Казка старого мельника», «Леся+Рома»).

За темою: «Королі репу»: Ірма Вітовська зіграє у фільмі в стилі ганста-репу

Музична складова – одна з головних у фільмі. «Королі репу» – це історія про молодиків, «читаючих» реп. Одним з них став актор з майстерні Богдана Бенюка Міша Дзюба. Також у знімальному процесі візьмуть участь популярні українські реп-виконавці.

За сюжетом, сімнадцятирічний випускник сільської школи хлопець на прізвисько Казан понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини Свєти. Заради своїх мрій він готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя в іншому напрямку.

Дивіться перший офіційний тизер «Королі репу»

У головних ролях: Михайло Дзюба, Ірма Вітовська, Антон Вельбой, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис.

Режисер-постановник – Мирослав Латик («Халепа на 5 Baksiv»). Автор сценарію – Роман Магрук, Олексій Комаровський, Мирослав Латик. Продюсери – Юрій Мінзянов («Погані дороги», «Припутні», «Секс, і нічого особистого»), Дмитро Мінзянов.

Кінопроєкт музичної драми став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Розмір державної підтримки на виробництво (створення) фільму «Королі репу» розміром 20 млн 960 тис. грн. (80% загальної вартості виробництва фільму).

Нагадаємо, знімальний процес фільму закінчиться ще у вересні 2020 року. Виробники обіцяють цікаву промо-акцію, з передуючими прем’єрі реп-батлами і «фіналом на прем’єрі фільму в одному з модних кінотеатрів».

Кадри зі зйомок фільму

королі репу

Фото: Kristi Films для Детектор медіа

Королі репу

Королі репу

Королі репу

Королі репу

Королі репу

Читайте також

Завершено зйомки фільму “Дон Жуан із Жашкова”: яскраві кадри зі знімального майданчика