fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Битви за Україну

«Битва за Україну»: У Кам’янці-Подільському знімають короткометражний фільм про війну в Україні (трейлер)

405

У Кам’янці-Подільському з початку червня триває робота над короткометражним художнім фільмом про війну в Україні під назвою «Битва за Україну» (“Fight for Ukraine”), де буде показано жахи російського вторгнення.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомив автор ідеї та режисер стрічки, засновник кінофестивалю “Бруківка” Андрій Заєць. Фільм розповідатиме паралельні історії збірних образів добровольця Збройних сил України та волонтерки, мешканки одного із прифронтових міст, яка не встигла евакуюватись під час бойових дій. Реальні кадри з хроніки знищення українських міст будуть поєднуватись із відзнятими сценами з героями стрічки.

«Нашою метою є різноманітні міжнародні кінофестивалі, де ми хочемо показати те, що відбувається в Україні з перших днів російського вторгнення та організація спеціальних благодійних показів в Україні та закордоном для збору коштів на потреби Збройних сил України або на лікування потерпілих цивільних від обстрілів ворожими ракетами.

Також ми намагатимемось і надалі створювати різноманітний контент, адже як показує практика благодійних кінопоказів для локального глядача на Хмельниччині – це ефективно і за один сеанс такими фільмами, які ми знімаємо в Кам’янці-Подільському, можна легко збирати на різні потреби наших захисників від 5 до 10 тисяч гривень» – коментує Андрій Заєць.

Головні ролі в стрічці виконали акторка театру-студії «Splash» (м. Київ) та Народного театру «Тандем» (м. Кам’янець-Подільський) Тетяна Дзюбінська, ведучий та вокаліст гурту «Експансія» Георгій Торяник, блогер, оператор та волонтер Іван Трач. У невеличких ролях в фільмі засвітились Заслужені артистки України, акторки кіно та телебачення Ірма Вітовська-Ванца та Віталіна Біблів. Також ролі зіграли: Олексій Лисий, Ольга Завалішина, Віталій Івановець, Володимир Мазуренок, Олександр Рудик, Борис Шагієв та інші.

Дивіться український трейлер короткометражного фільму «Битва за Україну». Також посилання на міжнародний трейлер: https://youtu.be/M_-SNaDAF5Q

Над стрічкою працюють: Режисер, продюсер та монтажер: Андрій Заєць. Оператори-постановники: Богдан Закордонець та Іван Трач. Дизайнер з гриму: Віталій Івановець. Дизайнерка по костюмам та реквізиторка: Ольга Завалішина.

вітовська Битви за Україну

Дивіться відео зі знімального майданчика:

Над стрічкою працювала об’єднана команда “Кам’янець-Подільського кіноофісу”: студія незалежного кіно “energ1x Production”, “EasyFilm Production” та фотограф Богдан Закордонець.

Читайте також

“Війна’22 – Щоденники війни”: творці кінофестивалю “Бруківка” створили медійний проєкт про війну з рф