fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Довбуш” покажуть на Берлінському кінофестивалі

323

Легенда про Олексу Довбуша подорожує світом: проект “Довбуш” режисера Олеся Саніна буде презентовано на EFM — одному з найбільших світових кіноринків в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю.

На українському стенді в Берліні проект про легендарного лицаря Карпат, що створюється Pronto Film, представить мальовничі українські локації, ефектну постановку трюків та бойових сцен, вишукану гру вітчизняних акторів, ретельну роботу над костюмами та декораціями, а також загальний високий технологічний рівень кіновиробництва в нашій країні.

Синопсис

У першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах розгортається драма життя Олекси Довбуша, його непростого кохання та боротьби за гідну долю для свого народу, і тут навічно оселяється таїна його безсмертя. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати. Смерть чи безсмертя переможуть у цьому двобої?

Кадри з фільму “Довбуш”

Читайте також

Восени вийде один із найдорожчих фільм в історії українського кіно ‒ “Довбуш” Олеся Саніна