fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Королі репу

Фільм Мирослава Латика «Королі репу» вийде у національний прокат з 3 серпня

244

З нагоди прем’єри фільму «Королі репу» на великих екранах автори презентували перший офіційний постер українського блокбастера.

Як коментують творці, на постері представлена трійка головних героїв фільму, кожному з яких доведеться пройти свій шлях випробувань, здобути свій досвід помилок, пережити перше кохання і перший успіх – якщо пощастить.

За темою: Презентовано офіційний тизер-трейлер українського блокбастера «Королі репу»

За сюжетом, 17-річний хлопець на прізвисько Казан (Михайло Дзюба) понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини. Заради своїх мрій Казан готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя в іншому напрямку, де на нього чекає боротьба за успіх, боротьба за кохання, боротьба за виживання…

У головних ролях зіграли Михайло Дзюба, Wellboy (Антон Вельбой), Ірма Вітовська, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис. Композитором та саундпродюсером фільму виступив Cepasa (Павло Ленченко).

Нагадаємо, стрічка, що поєднала кримінальну інтригу, любовну історію, яскраву музику та стильний візуальний ряд, стала фаворитом Одеського міжнародного кінофестивалю (2021), де і відбулась її прем’єра. Пізніше «Королі репу» отримали безліч відзнак та схвальних відгуків на міжнародних кіноівентах, здобувши імідж «нового культового українського блокбастера».

Виробництво: Kristi Films за участі UPHub та підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

королі репу

Читайте також

Вийшов другий тизер фільму «Королі репу» Мирослава Латика