fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

марія

До 80-річчя створення УПА в Києві покажуть фільм “Марія” про зв’язкову УПА Марію Штепу

419

Документально-ігровий фільм “Марія” знятий на основі реальної історії життя повстанки з Тернопільщини, зв’язкової УПА Марії Штепи.

Про це повідомляє Держкіно, за підтримки якого створено повнометражну драму. “Марія” режисерки Марії Яремчук є четвертим фільмом циклу “Жива УПА”.

Марія Штепа пройшла шлях від зв’язкової УПА до жертви НКВСних катівень, політув’язненої, а, повернувшись із заслання, до кінця життя збирала та документувала спогади про тих, хто вже не міг розказати про себе та про злочини радянських окупантів.

Дивіться трейлер до біографічного фільму “Марія” (2021).

Режисерка стрічки – Марія Яремчук, оператор-постановник Макс Мельник, продюсери – Марія Яремчук, Володимир Ханас, авторка сценарію – Алла Мегель. Виробник – продакшен “Сектор правди”. Головну героїню на екрані втілює молода акторка Дарина Степанкова.

Фільм “Марія” можна переглянути до 20 жовтня у Києві, в кінотеатрах мережі “Київкінофільм” – “Старт”, “Факел” і “Промінь”, – щодня о 17:30.

Марія

Нагадаємо, цикл “Жива УПА” має ще три фільми: “Я не з неба” (2019) про командира Української повстанської армії Мирослава Симчича; “Повстанське танго” (2018) – історія подвійної агентки ОУН-НКДБ Людмили Фої, яка створена на основі матеріалів обох спецслужб; та “Орест” (2017)про життя голови Крайового братства ОУН – УПА Ореста Васкула.

Читайте також

Фільм «Маріуполіс 2» литовського режисера Мантаса Кведаравічюса вийде в український кінопрокат у листопаді