fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“На своїй землі”: драматичний фільм Олександра Кірієнка відтепер у вільному доступі

1 030

Короткометражну стрічку Олександра Кірієнка “На своїй землі”, головні ролі в якій зіграли Станіслав Боклан, Ніна Набока та Олександр Биков, можна переглянути онлайн на Youtube.

Драма “На своїй землі” (2018 р.) Олександра Кірієнка входить до однойменного альманаху короткометражних фільмів, що екранізовані в рамках проєкту “Дивись українське”.

Нагороди стрічки: Гран-прі та Спеціальна відзнака Канівського МКФ ім. Юрія Іллєнка (2018), Приз за Найкращу кінорежисуру Трускавецького МКФ «Корона Карпат» 2018 року (Саша Кірієнко), 1 місце в номінації «Ігровий фільм» на Кінофестивалі «Світло» (2019) та Нагорода за Найкращий звук на МКФ «Світло» (Максим Гладецький).

За сюжетом, весна. Неподалік чутно постріли і вибухи – йде війна. Уляна зібрала речі, щоб поїхати. А Гордій щепить дерева у своєму садку. Бо це його земля.

Переглянути онлайн фільм “На своїй землі”, знятий за підтримки Держкіно, можна на Youtube-каналі агенства або у нас на сторінці нижче.

Режисер-постановник – Саша Кірієнко, сценарист – Федір Янько. Оператор-постановник – Дмитро Ященков, художник-постановник – Олександра Дробот. Композитори – Сергій Круценко, Олександр Штеінгардт, звукорежисер – Максим Гладецький, художник з костюмів – Тетяна Лавриненко. Продюсери – Андрій Різоль, Святослав Ризоль. Виробництво – компанія “Вавілон”.

Постер короткометражного фільму

Читайте також

«Маріуполь, я люблю тебе»: дивіться онлайн добірку фільмів про місто в облозі