fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Нічний Швидкий” сестер Артеменко отримав дві нагороди

284

Український трейлер до короткометражної чорної комедії “Нічний Швидкий” визнано кращим у Великобританії на “TMFF – The Monthly Film Festival” та у Словаччині на “Košice International Monthly Film Festival 2020”.

Дивіться офіційний трейлер “Нічний Швидкий”: відео

Дія фільму відбувається в поїзді, напередодні Нового року. Майже всі пасажири “Нічного швидкого” злегка напідпитку і тому безстрашні люди. Коли головний герой Толя отримав по голові валізою, що злетіла з верхньої полиці, він випадково відрізав собі палець, нарізаючи ковбасу до новорічного столу, але ніхто не впав в істерику. Його сусідка по купе Таня почала рятувати відпалу кінцівку усіма підручними способами. Особливого успіху дівчина досягла, тому що представилася на початку подорожі хірургом, щоб отримати завітне місце в потязі. Ну, на Новий рік хто ким тільки себе не видає…

Головні ролі в фільмі зіграли

Псевдолікаря Таню в зіграла актриса  Дар’я Петрожицька (серіал “Папік” Студії Квартал 95). Її сусіда по купе – юриста Толіка – зіграв Андрій Ісаєнко (“Кіборги”, “Захар Беркут”, “Казка про гроші”). Неординарного провідника Івана Оніщенко зіграв Богдан Буйлук (один з переможців минулорічного X-Фактор, учасник ZBSband) та Наталка Кобізька (“Гетьман”, “Гуцулка Ксеня”, “Марк + Наталка, “Ржака”).

Сценарій написали Марина та Оксана Артеменко за мотивами оповідання Ганни Демидової “Палець”. Сестри Артеменко також виступили в якості режисерок стрічки “Нічний Швидкий”.

Композиція “Щедрик” у виконанні гурту “Шпилясті кобзарі” (учасники “Голосу країни” та “Україна має талант”) стала одним з саундтреків до фільму.

Чорна комедія вийшла в кінотеатри з 2 січня у складі альманаху короткометражних фільмів “З Наступаючим!”.

Дивіться трейлер альманаху “З наступаючим!”

Джерело

Залишити відповідь