fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

рейнджер

Свій Уокер: у лютому вийде серіал “Карпатський рейнджер”

565

Прем’єра 24-серійного гостросюжетного серіалу “Рейнджер” про сміливого, принципового, але занадто правильного сержанта канадської кінної поліції Пола Гордійчака, який за іронією долі стає дільничним невеликого прикордонного містечка України, відбудеться 24 лютого.

Серіал, який став найдорожчим проєктом в історії телеканалу 2+2, вийде як на телебаченні, так одразу і на YouTube.

“Рейнджер” розповість про життя мешканців вигаданого карпатського села Нагура на кордоні. В якості інструктора програми “Український шериф” у це село приїжджає Пол Гордійчак (Артемій Єгоров) – чесний хлопець з трохи смішним акцентом. У першій же серії відбудеться трагічний інцидент і Пол буде змушений залишитися і стати новим дільничним. Йому належить довга боротьба з місцевим криміналітетом. Труднощі складе і новий напарник шерифа – Степан Фомін, якого грає Дмитро Сова. Фомін – справжній бунтар, родом з Луганської області. Там і служив. Але через конфлікт з керівництвом був відправлений на Закарпаття.

Пол закохається в місцеву дівчину-лікаря Катю Горбач (Дарина Єгоркіна), яка буде допомагати йому в розслідуваннях…

Зйомки серіалу “Карпатський рейнджер” проходили протягом 5 місяців на декількох основних локаціях в Києві та області. Усі натурні сцени серіалу знімали в Карпатах – Рахові, Микуличині, Яремчі тощо. У зйомках бойових сцен, епізодів з погонями на авто і конях взяли участь понад 30 професійних каскадерів і дублери, а в наймасовіших сценах детективу знялись також жителі прикарпатських селищ.

Наймасштабнішу сцену знімали на полігоні, наданому Міністерством внутрішніх справ України. Там були задіяні 10 екіпажів кінної поліції, 10 поліцейських кросоверів, а також гвинтокрил Нацгвардії України.

Як розповів у себе на Facebook виконавець головної ролі Артемій Єгоров, для проекту він набрав 12 кг м’язової маси (94 кг), відбілив зуби, опанував мотоциклом і верхову їзду, покращив навички бойових мистецтв і стрільби.

Головні ролі також виконали Дар’я Єгоркіна, Дар’я Плахтій, Дмитро Сова, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Анатолій Зіновенко, Слава Красовська та інші. Режисер серіалу – Сергій Крутін.

Генеральний продюсер проєкту – Максим Кривицький. Продюсери – Оксана Янко-Коваленко, Дмитро Сафановський, Вадим Червяков. Над сценарієм працювали – головний автор Андрій Бабік, а також Артем Вакалюк, Андрій Маслюк, Андрій Забіяка, Олексій Комаровський, Ірина Чорна та Марта Мольфар.

Залишити відповідь