fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Я, “Побєда” і Берлін”: повнометражний фільм про становлення Андрія Кузьменка як музиканта

948

Андрій Кузьменко об’єднував країну, його любили однаково всюди за його позитивний погляд на світ та нескінченну енергію.

Наприкінці 2020 року кінокомпанія Star Media випустить у прокат пригодницьку комедію “Я, “Побєда” і Берлін”, зняту за однойменною повістю легенди українського року Кузьми Скрябіна.

Як повідомляється на офіційній сторінці фільму, “це не байопік: головний герой фільму буде прообразом легендарного Кузьми, якого мало хто міг собі уявити”.

В основу сюжету покладено реальні історії з життя музиканта, що розгорталися на початку 90-х. Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль “Побєда”. Хлопець відправляється на цій автівці в Берлін, де хоче обміняти її на шестисотий “Мерседес”. Діставшись до Берліну, Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, який підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до німецької столиці сповнена шаленими і разом із тим кумедними пригодами.

Режисером екранізації повісті Скрябіна виступить Ольга Ряшина, яка в 2018 році випустила романтичну комедію “Секс і нічого особистого”.

“Ми обов’язково залишимо у фільмі унікальний гумор Андрія Кузьменка, яким сповнена його повість. Взагалі творчість Скрябіна з плином часу не тільки лишається неабияк актуальною, але й сповнюється новим сенсом у нашому сьогоденні”, – зазначила режисерка.

Авторами адаптації сценарію стали Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсери: Влад Ряшин, Артем Доллежаль, Олексій Терентьєв. Оператор: Дмитро Недря.

Наразі розпочато виробництво фільму і триває кастинг на головну роль у повнометражному фільмі “Я, “Побєда” і Берлін”. Зйомки стартуватимуть навесні та відбуватимуться у Києві, Львові та Берліні. Разом із українськими акторами у стрічці зніматимуться і їх німецькі колеги.

Cаундтреками для картини стануть пісні у виконанні як самого легендарного музиканта, так і сучасних артистів.

Нагадаємо, що 27 листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ “Стар Медіа Продюсерський Хаб” договір про надання державної підтримки на виробництво (створення) фільму “Я, “Побєда” і Берлін” розміром 27 млн грн. (75% загальної вартості виробництва фільму).

Залишити відповідь