fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Я, “Побєда” і Берлін”: повнометражний фільм про становлення Андрія Кузьменка як музиканта

1 053

Андрій Кузьменко об’єднував країну, його любили однаково всюди за його позитивний погляд на світ та нескінченну енергію.

Наприкінці 2020 року кінокомпанія Star Media випустить у прокат пригодницьку комедію “Я, “Побєда” і Берлін”, зняту за однойменною повістю легенди українського року Кузьми Скрябіна.

Як повідомляється на офіційній сторінці фільму, “це не байопік: головний герой фільму буде прообразом легендарного Кузьми, якого мало хто міг собі уявити”.

В основу сюжету покладено реальні історії з життя музиканта, що розгорталися на початку 90-х. Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль “Побєда”. Хлопець відправляється на цій автівці в Берлін, де хоче обміняти її на шестисотий “Мерседес”. Діставшись до Берліну, Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, який підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до німецької столиці сповнена шаленими і разом із тим кумедними пригодами.

Режисером екранізації повісті Скрябіна виступить Ольга Ряшина, яка в 2018 році випустила романтичну комедію “Секс і нічого особистого”.

“Ми обов’язково залишимо у фільмі унікальний гумор Андрія Кузьменка, яким сповнена його повість. Взагалі творчість Скрябіна з плином часу не тільки лишається неабияк актуальною, але й сповнюється новим сенсом у нашому сьогоденні”, – зазначила режисерка.

Авторами адаптації сценарію стали Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсери: Влад Ряшин, Артем Доллежаль, Олексій Терентьєв. Оператор: Дмитро Недря.

Наразі розпочато виробництво фільму і триває кастинг на головну роль у повнометражному фільмі “Я, “Побєда” і Берлін”. Зйомки стартуватимуть навесні та відбуватимуться у Києві, Львові та Берліні. Разом із українськими акторами у стрічці зніматимуться і їх німецькі колеги.

Cаундтреками для картини стануть пісні у виконанні як самого легендарного музиканта, так і сучасних артистів.

Нагадаємо, що 27 листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з ТОВ “Стар Медіа Продюсерський Хаб” договір про надання державної підтримки на виробництво (створення) фільму “Я, “Побєда” і Берлін” розміром 27 млн грн. (75% загальної вартості виробництва фільму).

Залишити відповідь