fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

сторонній

Фільм “Сторонній” отримав нагороду на кінофестивалі фільмів жахів Hollywood Blood Horror Festival

278

У Лос-Анджелесі на Міжнародному кінофестивалі фільмів жахів Hollywood Blood Horror Festival “Сторонній” переміг у номінації “Найкращий оригінальний сценарій”.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно. Це вже друга нагорода фільму за сценарій: першу він отримав в Колумбії на Festival De Sci-Fi, Terror u Fantasia в Боготі. Крім того, стрічка має вже вісім нагород міжнародних кінофестивалів в Японії, Канаді, США та Колумбії. Режисером та автором сценарію стрічки є Дмитро Томашпольський.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою і до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Головні ролі у фільмі “Сторонній” виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай, Анна Сухомлин, Марія Чуприненко. Стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно, продюсер – Олена Дем’яненко.

В українському кінопрокаті фільм “Сторонній” очікується у 2020 році.

Залишити відповідь