fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Сторожова застава

«Сторожова застава» онлайн: фільм з’явився у вільному доступі

7 391

Переглянути український пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава» онлайн – про сучасного школяра, потрапившого через загадковий портал часу на тисячу років назад – можна безкоштовно на Youtube.

Пригодницький фільм-фентезі «Сторожова застава» 2017 року, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського, з 8 січня можна подивитися на Youtube-каналі Держкіно. Стрічка з Данилом Каменським у головній ролі стала переможцем п’ятого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

За сюжетом фільму, під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. У його руках магічний камінь, що дає могутню силу, поруч – легендарні богатирі, про котрих він читав у книгах, а проти них – чорна магія і ціла армія на чолі з гігантським кам’яним монстром. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

Дивіться фільм режисера Юрія Ковальова «Сторожова застава» усією родиною онлайн на YouTube за посиланням, або у нас на сторінці нижче.

Головні ролі виконали: Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталія Сумська, Єржан Нуримбет, Єрболат Тогузаков, Іван Денисенко.

Знімання фільму розпочалось у листопаді 2015 року і проходило в Карпатах на скелі Олекси Довбуша, на Житомирщині у Коростишівському кар’єрі та Тетерівському коші, на Київщині у місті Буча, на болотах та Лисій горі у Києві. Масштабні декорації самої Сторожової застави збудували на київській Троєщині.

За темою: Фільм «Сторожова застава» включили в шкільну програму для 5 класів

Пісні для саундтреку фільму, який у широкий український прокат вийшов 12 жовтня 2017 року, написала низка відомих українських музикантів. Зокрема, Фагот з гурту «ТНМК» виконав пісню «Мантра», а акапельний гурт «Пікардійська терція» виконав пісню «Наша земля».

Фільм створено компанією “Кінороб” (Film.UA Group). Проєкт картини став переможцем п’ятого пітчингу Держкіно у 2013 році. Загальний бюджет стрічки становить 39,2 млн грн, з них 17,9 млн грн – державна фінансова підтримка.

Нагадаємо, розширену 4-х серійну версію фільму теж виклали у відкритий доступ. Подивитися її легально можна на онлайн-платформі Megogo за посиланням.

Читайте також –

“Моя бабуся Фані Каплан” онлайн: фільм виклали у відкритий доступ