fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тепер я буду любити тебе

Новорічний фільм “Тепер я буду любити тебе” покажуть на телебаченні

869

Дивіться новорічну романтичну комедію “Тепер я буду любити тебе” цієї п’ятниці, 25 грудня, на телеканалі UA: Культура.

Як повідомляється, суспільний телеканал UA: Культура покаже 25 грудня о 19:05 (повтор 02:00) українсько-грузинський фільм 2015 року “Тепер я буду любити тебе”, знятий режисером Романом Ширманом.

За сюжетом, Мішель – модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову – красуня-дружина йде до іншого… Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство з дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм. На новорічні свята час повірити у справжні дива.

Головні ролі зіграли: Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Кристина Кісельова, Арина Анпілогова, Роман Луцький, Георгій Маскарашвілі, Тимур Полянський, Олена Козир.

Зйомки розпочалися 1 грудня 2014 року і проходили в Києві. Завершено роботу над фільмом було в серпні 2015 року. Компанія виробник: Interfilm Production Studio Ukraine, Artizm Ltd. Georgia за підтримки Держкіно. Дистриб’ютор B&H Film Distribution Company. Бюджет: 13,5 млн грн.

Режисер та сценарист: Роман Ширман. Продюсери: Олена Фетісова, Володимир Козир, Лаша Халваши. Оператор: Олексій Степанов. Композитор: Тимур Полянський. Монтаж: Олександр Швець. Художник: Марія Шуб.

Нагадаємо, в український широкий прокат стрічка вийшла 31 грудня 2015 року на 56 екранах. Наразі фільм можна подивитись офіційно онлайн на OLL.TV за посиланням.

Тепер я буду любити тебе

На новорічні свята час повірити у справжні дива!

Читайте також

Гумор під час карантину: дивіться 20 українських комедій онлайн і смійтесь на здоров’я