fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Віктор_Робот тизер

«Віктор_Робот»: вийшов другий тизер анімаційного фільму

456

У фантастичної анімаційної стрічки «Віктор_Робот» з’явився другий тизер. Мультфільм про дружбу земної дівчинки Віки та робота Віктора вийде на великі екрани влітку 2021 року.

Про нову дату прокату української анімаційної картини проєкту «Нове українське кіно» повідомили Arthouse Traffic. Прем’єра фільму відбулася в межах Національної конкурсної програми Одеського міжнародного кінофестивалю 2020 року, де вона здобула Приз глядацьких симпатій.

Стрічка розповідає про події, що відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом із помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки. Так починаються захопливі пригоди двох друзів.

«Віктор_Робот»: дивіться другий офіційний тизер

Режисер-постановник фільму, Анатолій Лавренішин – учасник та переможець міжнародних кіно- та анімаційних фестивалів серед яких Міжнародний Роттердамський кінофестиваль, Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів у Клермон-Ферран, Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів у Аннесі та інші.

Героїв стрічки озвучили зіркові українські актори Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв. Також глядачі почують хітові саундтреки у виконанні Dakh Daughters, Антона Слєпакова («Вагоновожаті»), Мар’яни Головко та Марка Галаневича («ДахаБраха»).

Віктор_Робот тизер

Віктор_Робот тизер

Виробництво анімаційної фантастичної картини тривало понад три роки, над стрічкою працювало майже 200 професіоналів. Фільм створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Віктор_Робот» вийде в український кінопрокат влітку 2021 року.

Читайте також

Фільм «Пригоди S Миколая» доступний для безкоштовного перегляду онлайн