fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

СПАЛАХ рейв

Третя серія “Спалах” – про нову українську рейв-культуру (дивіться онлайн)

577

Онлайн-медіа “Слух” презентувало документальний серіал про нову українську культуру “Спалах”. Третій епізод розповідає про людей, життя яких тісно пов’язане з електронною музикою та рейвом.

“Спалах” – документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь. Як повідомляє “Слух”, серіал складається з 10 серій, кожна з яких розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу.

Третя серія розповідає про те, коли в Україні з’явилися рейви, про підпільні вечірки і великі фестивалі, як на розвиток рейв-культури вплинула Революція Гідності, чому Київ – не новий Берлін (і це добре), про рейви в інших українських містах, важливі вечірки “СХЕМА” і VESELKA, культові клуби XLІБ, Closer, українських діджеїв і дух свободи.

Героями та героїнями фільму стали Анастасія Топольська (DJ Nastia), Сергій Яценко (Closer, Brave! Factory Festival), Віра Логданіді (Rhythm Buro), Станіслав Твіман (Veselka), Дмитро Авксентьєв (Koloah), Максим Сікаленко (Cape Cod), Віталій Бардецький (“Хліб”, GRAM), Андрій Кириченко (NEXTSOUND), Дарко (ZAVTRA) і Валентин Бобильов (“Культура звуку”).

Кожна наступна серія виходитиме на YouTube-каналі за посиланням. Третя серія серіалу “Спалах” вже доступна онлайн.

Нагадаємо, робота над серіалом тривала протягом майже всього 2020 року за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Для документального серіалу було відзнято понад 100 інтерв’ю. Перший епізод був присвячений новому українському фолку, темою другого стала українська комедія – від телевізійних форматів 90-х до сучасного стендапу і YouTube-шоу.

Читайте також

“Спалах”: вийшов серіал про нову українську культуру