fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пригоди S Миколая

Фільм «Пригоди S Миколая» доступний для безкоштовного перегляду онлайн

1 984

Дивіться онлайн безкоштовно новорічну сімейну комедію «Пригоди S Миколая» на сервісі інтернет-телебачення Sweet.tv.

«Пригоди S Миколая» — фільм 2018 року режисера Семена Горова. Це історія про маленького хлопчика Артема, який разом із батьками переїхав з міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і, як і всі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною, приязно спілкується, та виявляється, що ніякий це не Святий, а звичайнісінький злодій! Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Адже дива неодмінно мають траплятися у свято!

Переглянути фільм «Пригоди S Миколая» онлайн безкоштовно можна на Sweet.tv за посиланням. Нижче дивіться кінотеатральний трейлер.

Зйомки фільму відбувалися у павільйоні кіностудії “Київнаукфільм”, на території Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові, у Києві, на курорті Драгобрат та в селі Ясені Рожнятівського району Івано-Франківської області.

Гурт “O.Torvald” створив нову пісню спеціально для фільму, також учасники гурту з’явилися у фільмі у якості камео. Ролі в фільмі зіграли: Максим Лучак, Василь Вірастюк, Марія Єфросиніна та інші.

Стрічку створено компанією “БІГ ХЕНД ФІЛМС” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальний бюджет фільму становить 37 млн 691 тис 278 грн, з них 22 млн 614 тис 766 грн складає державна фінансова підтримка.

Нагадаємо, прем’єра фільму відбулася 13 грудня 2018 року. Перший закордонний показ фільму відбувся 5 травня 2019 року в рамках фестивалю українського кіно “Україна в фокусі” у Тбілісі (Грузія). Фільм двічі демонструвався на міжнародному фестивалі Giffoni Film Festival у Джиффоні-Валле-П’яна (Італія) для дитячої аудиторії понад 1000 глядачів, де здобув нагороду за найсмішніший і найдинамічніший трейлер.

Пригоди S Миколая

Читайте також –

Сімейна казка “Тільки Диво” вийшла онлайн на Sweet.tv