fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зірки за обміном тизер

«Зірки за обміном»: вийшов новорічний тизер комедії

1 038

Творці комедійної стрічки про обмін тілами «Зірки за обміном» з Олею Поляковою та Дзідзьо у головних ролях представили перший тизер фільму. Картина вийде на екрани у 2021 році.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Прем’єру стрічки, яку виробники планували вже цього грудня, епідеміологічна ситуація змусила перенести на 2021 рік. Але глядач вже має можливість переглянути перший тизер фільму, присвячений зимовим святам.

За сюжетом сімейної комедії, зірки шоу-бізнесу Оля Малякова і Фома Михайловський є непримиренними суперниками на сцені. Несподіваним чином опинившись в тілах одне одного, вони намагаються повернути свої життя, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. А ще – на особистому досвіді зрозуміти, що гендерні стереотипи – це просто міфи.

Дивіться тизер комедії «Зірки за обміном»: відео

Зйомки стрічки були завершені цього літа. В картині зіграли: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома), Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Євфросинія Мельник, Олег Волощенко, Єлізар Назаренко, Роман Халаімов, Наталія Сумська, Юрій Горбунов та інші.

За темою: Завершилися зйомки комедії з Олею Поляковою та Дзідзьо «Зірки за обміном»

Фільм «Зірки за обміном» для співаків Олі Полякової та Дзідзьо – не перша спільна акторська робота – вони вже грали разом у комедії «Свінгери 2».

Стрічка вироблена компанією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінопроєкт комедії став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Сумма підтримки склала 7, 5 млн грн (50% загальної вартості виробництва фільму).

Режисер-постановник картини – Олексій Даруга, автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук, художник-постановник – Карина Балеян. Генеральні продюсери: Ольга Полякова, Єгор Олесов, Михайло Ясинський, Наталія Юхно.

Кінотеатральний дистрибутор фільму в Україні – компанія «Кіноманія» разом з Film.UA Distribution.

Читайте також

Фільм «Пригоди S Миколая» доступний для безкоштовного перегляду онлайн