fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

дзідзьо

Завершилися зйомки комедії з Олею Поляковою та Дзідзьо «Зірки за обміном»

794

Прем’єра фільму «Зірки за обміном» з Олею Поляковою та Дзідзьо відбудеться в кінці 2020 року напередодні новорічних свят.

Про це “Нове українське кіно” дізналось від прес-служби стрічки. Після виходу з карантину команда проєкту на чолі з режисером Олексієм Даругою повернулася до роботи та закінчила фільмування.

«Я дуже задоволений співпрацею з командою фільму «Зірки за обміном», – зізнається Михайло Хома. – Весь знімальний період я відчував постійну турботу, все було прекрасно організовано, було багато людей, які дивились за мною, опікувалися… Все це давало мені можливість викладатися на всі 100%, так, як я завжди роблю в кіно».

Також варто зазначити, що Оля Полякова виступила у проєкті не тільки як акторка, але і як продюсерка. «У фільмі «Зірки за обміном» я ким тільки не була: чоловіком, жінкою, головною зіркою – і це поєднання ролей для мене було вперше. І мені сподобалось! Хоча, звісно, світ кіно дуже відрізняється від світу сцени: ти постійно працюєш на майбутнє, а твої глядачі тільки колись там прийдуть у кінотеатри. Але я впевнена, що наш дует з Михайлом та робота всієї команди сподобається українцям, і вони сміятимуться так само, як ми на зйомках. Бо, повірте, ми зняли гучну комедію».

Зірки за обміном

Фільм «Зірки за обміном» став одним з небагатьох кінопроєктів, фільмування якого завершилися під час пандемії коронавірусу. І тепер розпочинається тривалий та цікавий процес постпродакшену.

«Вітаю всю команду фільму з закінченням знімального періоду! Попри перерву на карантин, все пройшло з легкістю та чудовою атмосферою на майданчику! При тому під час зйомок другого блоку ми дотримувалися всіх нормативів безпеки з COVID-19. Зараз запускаємо постпродакшен і сподіваємося, що ближче до новорічних свят ми вийдемо у великий масштабний кінопрокат!» – ділиться продюсер стрічки Єгор Олесов.

зірки за обміном

Нагадаємо, що «Зірки за обміном» – це сімейна комедія, що розповідає про непрості стосунки непримиренних суперників – зірок шоу-бізнесу Олі Малякової і Дзідзьо. Вони несподіваним чином опиняються в тілах одне одного і, щоби повернути своє життя, мусять вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. А ще – на особистому досвіді зрозуміти, що гендерні стереотипи – це просто міфи.

По тема: Оля Полякова і Dzidzio змімуться разом в комедії “Зірки за обміном”

Кінотеатральним дистрибутором фільму в Україні стала компанія “Кіноманія” разом з FILM.UA Distribution. Автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров. Оператор-постановник – Тимофій Аврамчук. Продюсери – Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова.

Стрічка є спільним проєктом KINOROB (FILM.UA Group), Олі Полякової та Secret Service Entertainment Agency.

Дзідзьо

Читайте також

Гумор під час карантину: дивіться 20 українських комедій онлайн і смійтесь на здоров’я