fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Трубач

Фільм-мюзикл «Трубач» покажуть у новорічні свята на телебаченні

299

Дитячий фільм-мюзикл «Трубач», в якому знялися відомі актори Ірма Вітовська, Римма Зюбіна, Олексій Горбунов і Володимир Горянський, можна буде переглянути 31 грудня на «UA: Культура».

Про це йдеться в анонсі суспільного телеканалу. Фільм 2014 року режисера Анатолія Матешко, в якому зіграли більше 300 дітей – учасників 10 музичних і танцювальних колективів, покажуть 31 грудня о 19:25 на «UA: Культура».

«Трубач» – це фільм-мюзикл про юного музиканта Колю, який найбільше в житті мріє про дві речі: завоювати серце красуні Лізи й стати солістом оркестру. Перше місце в міському музичному конкурсі виконає відразу дві мрії, але через підступи конкурентів перемогти не так і просто. Тут усе як у дорослих – кохання, інтриги, заздрість, і добро, яке перемагає зло.

Ролі зіграли: Леонід Шевченко, Полінка Тарасенко, Нонна Гришаєва, Олексій Горбунов, Володимир Горянський, Юрій Радковський, Римма Зюбіна, Олеся Жураківська, Ірма Вітовська та ін.

Виробник фільму – Укркіно. Режисер – Анатолій Матешко, сценаристка – Леся Мак, оператор-постановник – Юрій Король, художник-постановник – Юрій Ларіонов, продюсерка – Ольга Журженко.

Музику до стрічки написав учасник американського інтернаціонального панк-рок гурту «Gogol Bordello» – Сергій Рябцев. Переклад пісень українською виконав Сергій Ковальчук; автор iнструментальної музики – композитор В’ячеслав Назаров.

Фільм «Трубач» у цифрах:

  • Скільки всього дітей знялось у фільмі – близько 300;
  • Скільки листів нот було зіграно – приблизно 200 аркушів;
  • Загальна тривалість танцювальних номерів у фільмі – близько 20 хв;
  • Кількість танцювальних номерів у фільмі – 10;
  • Загальна тривалість всіх пісень – 43 хвилини при повній тривалості фільму 82 хвилини і 4 секунди;
  • Кількість різноманітних дитячих вокальних, інструментальних та хореографічних колективів – близько 10.

Нагадаємо, дитячий фільм-мюзикл «Трубач» режисера Анатолія Матешко вийшов онлайн на Takflix з нагоди Дня Святого Миколая.

трубач

Читайте також

Фільм-мюзикл «Трубач» вийшов онлайн на Takflix