fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Документальний фільм “Національна команда” від режисера “ЮКІ” вийде цієї весни

266

Новий документальний фільм Володимира Мули “Національна команда” вийде в прокат наприкінці квітня 2022 року, до 30-річчя першого офіційного матчу Національної збірної України.

Про це повідомляє Держкіно. Картина розповідає про народження, історію становлення та розвиток Національної збірної України з футболу у період з 1992-го по 2022-й роки.

“Це по-справжньому футбольна історія головної команди країни. Ми зібрали усіх найкращих футболістів України у одному фільмі. Відтак, це не чергова ретроспектива про найпопулярніший вид спорту в Україні, а вболівальницький погляд на усі ті процеси та виклики, що стояли перед збірною у різні періоди становлення незалежності нашої країни. Адже за 30 років Національна команда змогла не просто стати на ноги, а й навіть випередити у своєму прогресові розвиток самої держави Україна”, – розповів режисер та продюсер фільму Володимир Мула.

фільм Національна команда

Фото: Держкіно

Героями фільму стали легендарні українські футболісти та журналісти – понад 25 особистостей, зокрема: Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Олег Блохин, Йожеф Сабо, Леонід Буряк, Юрій Калитвинцев, Владислав Ващук, Олексій Михайличенко, Руслан Ротань, Андрій П’ятов, Тарас Степаненко, Андрій Воробей, Артем Мілевський, Дмитро Михайленко, В’ячеслав Шевчук, Олександр Зінченко, Роман Яремчук та інші.

фільм Національна команда

Проєкт “Національна команда” став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно. Зйомки відбувалися у двох країнах: США та Україні. Саундтреком до фільму стала композиція гурту «Скай» «До кінця».

За темою: Документальний фільм «ЮКІ» Володимира Мули вийшов онлайн

Режисер та продюсер – Володимир Мула (“ЮКІ. Історія перемог вільних українців”), автор сценарію – Микола Васильков, оператори – Олег Шевчишин, Станіслав Ткачов, Олександр Шевчишин. Режисер монтажу – Андрій Луннік. Фільм створено продакшн-компанією “ТелеПростір Студіо” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Документальний фільм “Національна команда” вийде в прокат наприкінці квітня 2022 року.

Читайте також

Вийшов трейлер фільму «Небезпечна гра» про тріумфальні перемоги українських футболістів