fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти – космос

Фільм “Ти – космос” Павла Острікова переміг у секції Work in Progress Одеського МКФ

164

Фільм “Ти – космос” українського режисера Павла Острікова став переможцем професійної секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомила PR-агенція Move In Movie. Як зазначається, цього року через повномасштабну війну росії проти України частина індустрійної секції ОМКФ пройшла на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах.

У презентації OIFF WIP Selection взяли участь 8 проєктів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Найкращим проєктом журі визначили український Sci-Fi  “Ти – космос” Павла Острікова. Фільм отримав приз від Barrandov Studio у розмірі 10 000 євро.

“Ми дуже вдячні журі WIP та підтримці Barrandov Studio, і ОМКФ, завдяки якому українські фільми мали змогу бути представленими на МКФ у Карлових Варах. Ми маємо всі шанси доробити фільми, знайти потенційних партнерів і заявити про Україну. Життя триває і наша індустрія продовжує існувати, навіть в ці важкі воєнні часи”, – зазначила продюсерка фільму Анна Яценко.

За темою: “Ти – космос” Павла Острікова візьме участь в OIFF Work in Progress на кінофестивалі у Карлових Варах

“Ти – космос” – повнометражний дебют режисера і сценариста Павла Острікова, відомого за короткометражними стрічками «Одкровення» «Ґолден лав», «Випуск’97», «Mia Donna» та іншими. Над сценарієм нового фільму Павло Остріков працював з 2011 року.

Фільм розповідає про космічного далекобійника Андрія, який після вибуху Землі залишається єдиною живою людиною. Так буде доти, доки на зв’язок з героєм не вийде француженка Катрін. Незважаючи на величезну відстань, Андрій летить побачитись із нею – назустріч останньому в світі коханню.

Ти – космос Острікова

Ти – космос

Кадри з фільму: PR-агенція Move In Movie

Стрічка створюється за підтримки Держкіно України. Виробник — компанія ForeFilms, співзасновники якої Володимир та Анна Яценко виступили продюсерами стрічки.

Нагадаємо, у травні фільм “Ти – космос” отримав нагороду First Cut Lab Award у програмі Ukrainian Films Now в межах Каннського кіноринку Marché du Film.

Читайте також

«Ти – космос»: дебютний фільм Павла Острікова отримав нагороду в Каннах