fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Украдений місяць. Кум

Анімаційний фільм «Украдений місяць. Кум» відтепер доступний для онлайн-перегляду

850

Анімаційний фільм «Украдений місяць. Кум» – різдвяну казку про козаків, Святвечір, добро, колядників та сімейні традиції – можна переглянути онлайн.

Новиною про це поділилися на своїй facebook-сторінці творці фільму – компанія «Магіка-фільм», яка є виробником мультфільму спільно з «Dual Flame».

В основі українського анімаційного фільму Ольги Захарової лежить історія про козака, якого духи врятували від смерті. Вони наділили його магічними властивостями “характерника” та дали завдання оберігати головну святиню козаків – місяць.

За сюжетом, українське село, яке живе тихим та спокійним життям, напередодні Різдва оживає – наповнюється піснями, музикою, духом смачної печені і свята. Козак Кум живе самотньо, осторонь від громади. Кремезна статура Кума і відлюдність викликають острах у дорослих жителів села, але не в дітей. Діти відчувають, що козак ретельно приховує від людей якусь свою таємницю. Але їм скоріше цікаво, ніж страшно. Насправді колись давно…

Дивіться анімаційний фільм на сайті «Київстар ТБ» або на Youtube Міністерства культури та інформаційної політики, або ж у нас на сторінці нижче.

Музика в мультфільмі звучить у виконанні тернопільського гурту ТікТу та лірника, учасника музичного проєкту «Голос країни» Гордія Старуха. Слова сучасної колядки написала відома українська психологиня і поетеса Світлана Ройз.

Стрічка створена кінокомпанією «Магіка-фільм» спільно з «Dual Flame» за підтримки Міністерства культури України. Режисер та автор сценарію: Ольга Захарова. Продюсери: Геннадій Кофман, Євген Захаров. Головний художник фільму Борис Денисевич від початку повномасштабної війни з рф  знаходиться в лавах ЗСУ та захищає країну від ворога.

Нагадаємо, світова прем’єра фільму «Украдений місяць. Кум» відбулася в листопаді на міжнародному кінофестивалі у В’єтнамі в місті Ханой.

Украдений місяць. Кум

https://www.cinema.in.ua/ukradenyi-misiats-kum-canada-shorts/

Читайте також

Український мультфільм «Украдений місяць. Кум» було визнано переможцем фестивалю Canada Shorts