fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

MONATIK Roxolana

MONATIK у дуеті з ROXOLANA виконали головний саундтрек до романтичної комедії «Сусідка»

111

MONATIK та співачка ROXOLANA презентували спільну композицію “Інь-Ян”, яка стала офіційним саундтреком романтичної комедії «Сусідка», яка виходить у широкий прокат із 29 грудня.

Пісню “Інь-Ян” та кліп на музичну роботу було знято ще до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

“Прем’єру композиції “Інь-Ян” ми з ROXOLANA планували на 25 лютого. У кінотеатри виходив фільм “Сусідка”, саундтреком якого продюсери одразу побачили саме цю пісню. Ми вже відзняли відеокліп, режисером якого виступили Денис Стульников та Артем Григорян, запустили промо-компанію і готувалися потішити наших любих шанувальників такою улюбленою піснею. Але всі плани та мрії були зруйновані страшною агресією росії… почалася повномасштабна війна! За 10 місяців ми все ж таки наважилися на те, щоб випустити “Інь-Ян”, а продюсери кінострічки виходять з прем’єрою в широкий прокат. Відповідальна та неймовірно важлива подія для всіх нас!” – прокоментував MONATIK.

Дивіться відеокліп “Інь Янь”, також слухайте композицію на всіх платформах — https://iniyani.fanlink.to/ikfw

Музичний супровід фільму також складається з композицій улюблених українських артистів: KALUSH, SKOFKA, NK, Артем Півоваров, Світлана Тарабарова, «ВВ» та Віктор Павлік.

«Сусідка» — це легкий ромком, сповнений соковитого українського гумору і ліричних моментів. Сценарій до фільму написала українська письменниця Ірена Карпа. Як стверджується, авторка літературних бестселерів знову створила геніальну прозу життя. Як завжди — сміливо, влучно, з фірмовою іронією. У комічних сценах впізнаєте доволі знайомі буденні ситуації та, словами самої Карпи, «з себе поржете».

В основі сюжету — карколомна історія стосунків безвідповідального затятого холостяка (Артемій Єгоров), що готовий на будь-яку авантюру заради розваги, і розсудливої вчителька музики (Ксенія Мішина) — матері-одиначки, для якої на першому місці у житті сімейні цінності та діти. Герої були вірні своїм принципам до доленосного повороту подій, який кардинально змінює їхні життя. В який бік відбулися зміни і що стало причиною низки кумедних подій…

Продюсерами картини виступила компанія F Films, відома за хітами вітчизняного прокату «Свінгери» та «Свінгери 2». Режисер-постановник —  Наталія Пасеницька. Дистриб’ютор — B&H Film Distribution Company.

Читайте також

Пісня на вірші Івана Франка стала саундтреком до фільму «Максим Оса: золото Песиголовця»