fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Максим Оса: золото Песиголовця» — Helena’s Song

Пісня на вірші Івана Франка стала саундтреком до фільму «Максим Оса: золото Песиголовця»

1 096

FILM.UA Group презентували кліп на саундтрек Helena’s Song до козацького пригодницького трилеру «Максим Оса: золото Песиголовця», прокат якого продовжується в усіх відчинених кінотеатрах України.

Козацький трилер про небезпечні пригоди січовика Максима Осу — унікальний проєкт, у якому переплелися елементи коміксу українського автора Ігоря Баранька та оригінальна історія авторства Мирослава Латика й Андрія Бабіка.

За темою: Мирослав Латик, режисер «Максим Оса: золото Песиголовця»: Я робив кіно для людей, які виросли на “Грі престолів”

Кліп передає загальну атмосферу фільму, розкриває подробиці сюжету й залишає підказки до розгадки цієї заплутаної історії. У відео можна побачити деяких головних героїв — Максима Осу, родину князя Пшелуцького, Анджейку, ватагу козаків та силует містичного Песиголовця. А ще — розгледіти вбивцю…

Автор-композитор саундтреку: Максим Ячмінь. Виконавиця: Ніна Шандер. Пісня на вірші Івана Франка.

Слухайте пісню Helena’s Song (OST до фільму «Максим Оса: золото Песиголовця»)

Нагадаємо, стрічку можна подивитися в усіх чинних кінотеатрах України. Прибуток від прокату буде спрямований на виробництво високопілотажних коптерів «Оса», тож, як стверджують творці, завдяки глядачам Оса «вжалить» ще не одного українського недруга.

Синопсис

1636 рік. Польський король сплачує данину козакам, аби попередити повстання. Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з 5-ти братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустими капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу. На місці злочину з’являється каштелян замку, пан Карл Фогель. За підозру у вбивствах та крадіжці панського золота козарлюгу беруть під варту й під тиском тортур намагаються дізнатися правду. Господар пан Йожеф, згадавши легенди про подвиги Максима Оси, виправдовує січовика та доручає розгадати таємницю смерті козаків і віднайти втрачені скарби. Осі доведеться розплутати відьмацьке павутиння та віч-на-віч зустрітися з містичним Песиголовцем. А про долю золота та його власника замовчує навіть писар, який веде цю оповідь…

Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні проводять FILM.UA Distribution та Кіноманія. Незалежне видання про кіно «Нове українське кіно» виступає медіапартнером фільму.

Максим Оса: золото Песиголовця

Читайте також

“То таке життя”: Марина Круть виконала головний саундтрек до фільму “Я працюю на цвинтарі”