fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

"То таке життя": KRUTЬ

“То таке життя”: Марина Круть виконала головний саундтрек до фільму “Я працюю на цвинтарі”

324

Композиція “То таке життя” у виконанні KRUTЬ стала офіційним саундтреком до фільму Олексія Тараненка “Я працюю на цвинтарі”, прокат якого триває в кінотеатрах України.

“Я працюю на цвинтарі” робоча назва “101” — український художній фільм 2021 року режисера Олексія Тараненка знятий у копродукції України та Польщі. Фільм є дебютом режисера в повнометражному художньому кіно. Сценарій фільму базується на однойменній книзі «Я працюю на цвинтарі» блогера та письменника Павла Белянського. В український прокат фільм вийшов 15 вересня 2022 року.

OST “Я працюю на цвинтарі” створила українська бандуристка, співачка та композиторка Марина Круть (KRUTЬ). Пісня увійшла до її нового альбому “Літепло”, який вийшов у вересні. Слухати альбом на усіх платформах – https://bfan.link/liteplo

“Я написала цю пісню одразу, із першої спроби, за 15 хвилин. Прямо під час перегляду першого драфту фільму, – зізнається співачка Марина Круть. – Дуже багато що відгукується у фільмі про сьогоденні реалії українця, який переживає різний спектр емоцій щодня. Від народження до смерті близького. Про сльози щастя за визволених героїв і до сліз горя матерів, чиї сини не повернуться додому. Журба і щастя ходять за руку в Україні”.

За сюжетом фільму, Саша займається встановленням пам’ятників на цвинтарі. Він сповнений цинізму та іронії. Навіть у спілкуванні із самотнім літнім чоловіком, який замовив пам’ятник самому собі, і бізнес-леді, яка щойно поховала сина. Несподівано в життя Саші повертається його донька-підліток. Водночас герой втягується в боротьбу за владу на цвинтарі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень поступово стає зрозуміло, що у Саші важка психологічна травма через його минуле.

За темою: Олексій Тараненко, режисер «Я працюю на цвинтарі»: Ми зберегли настрій книги Павла Белянського, але фільм вийшов скоріше за мотивами

Стрічка створена Good Morning Films в асоціації з MainStream Pictures та Stewopol за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду та інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводить FILM.UA Distribution. Незалежне видання про кіно «Нове українське кіно» виступає медіапартнером фільму.

Кінокартину Олексія Тараненка покажуть також у Чехії українською мовою з чеськими субтитрами. У широкий прокат фільм вийде під назвою “Já, Hrobař”.

Нагадаємо, співачка Марина Круть з композицією «99» пройшла до фіналу національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2020», де посіла третю сходинку, отримавши від суддів 5 балів, а від глядачів — 4.

Читайте також

«Не відступати і не здаватись»: пісня гурту «СКАЙ / SKAI» стала саундтреком фільму «Снайпер. Білий Ворон»