fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

СКАЙ / SKAI

«Не відступати і не здаватись»: пісня гурту «СКАЙ / SKAI» стала саундтреком фільму «Снайпер. Білий Ворон»

309

FILM.UA Group презентували спеціальний кліп на пісню «Не відступати і не здаватись» гурту «СКАЙ / SKAI», що стала саундтреком стрічки «Снайпер. Білий Ворон». У відео увійшли епізоди з фільму.

«Снайпер. Білий Ворон» — воєнний екшн від режисера Мар’яна Бушана, заснований на реальних подіях. Це перша українська воєнна стрічка, що виходить у національний прокат після повномасштабного вторгнення. Один із небагатьох фільмів, який розповідає про початок війни на Донбасі в 2014 році.

Саундтреком до фільму стала композиція гурту «СКАЙ» — «Не відступати і не здаватись», яка дуже точно передає стан головного героя фільму та його прагнення до відновлення справедливості через помилки та перешкоди. Крім того, у фільмі звучать ще дві самостійні композиції: одна з них — авторства Миколи Вороніна (прототип головного героя) та Павла Алдошина, обидві у виконанні останнього.

Сюжет воєнного екшену заснований на реальній історії снайпера-добровольця з позивним Ворон, життя якого докорінно змінюється після початку війни. Попри свою пацифістську натуру герой бере до рук зброю й вступає в запеклу боротьбу за свободу та справедливість.

Головний актор Павло Алдошин, виконавець ролі комбрига Роман Семисал та Олег Шульга, який зіграв воїна з позивним «Дунай», зараз захищають країну на передовій — так само як і їхні персонажі у фільмі. Для Алдошина зйомки у «Снайпері» стали своєрідною підготовкою перед справжньою війною, адже до фільмування стрічки він не мав відповідного досвіду. А для Романа Семисала й Олега Шульги військова справа не нова, актори воюють на фронті з 2014-го року.

Нагадаємо, прем’єра воєнного екшену «Снайпер. Білий Ворон» відбулася в День Незалежності України. Як зазначає FILM.UA, за перший вікенд фільм зібрав 11 559 глядачів та 1 407 057 грн касових зборів. Кінотеатральні покази фільму тривають, перевіряйте наявність сеансів у вашому місті.

Читайте також

«Небезпечні звʼязки»: пісня української реперки alyona alyona звучить в серіалі Netflix