fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Все добре, мам

Фільм про матерів загиблих захисників Маріуполя з’явився у вільному доступі

189

Документальний фільм «Все добре, мам», створений платформою пам’яті «Меморіал», презентували до Дня матері. Він присвячений трьом бійцям, які загинули, захищаючи Маріуполь. Про героїчних захисників розповідають їхні мами.

Про це анонсували Detector Media з посилання на платформу пам’яті «Меморіал». У фільмі показані три різні і водночас схожі історії Зінаїди Гевак, Тетяни Демчук і Галини Ваховської.

«14 травня у світі відзначають День матері. Це свято, коли діти дякують найріднішій людині за подароване життя, любов та ласку. Та через війну в Україні тисячі жінок не почують теплих слів від синів і дочок. Адже їхні діти загинули, захищаючи всіх нас від російських окупантів», — каже редакторка «Меморіалу» Світлана Корженко.

За темою: Трагізм війни через історію матері: три українські фільми онлайн, які варті вашої уваги

Для Зінаїди Гевак, Тетяни Демчук і Галини Ваховської їхні сини-воїни були, в першу чергу, коханими дітьми та найкращими хлопчиками у світі. І лише після цього – героїчними захисниками. Для кожної з них новина про загибель сина – момент, коли серце обпалило пекельним вогнем болю. Вони намагаються жити із цим далі, але це вже зовсім інше життя…

Фільм Євгенії Мазур «Все добре, мам» можна переглянути на ютуб-каналі.

Стрічка є однією з серії документальних фільмів платформи, які покликані зберегти пам’ять про вбитих у війні. Інші стрічки можна переглянути на ютуб-каналі «Меморіалу»: «Жити, коли забрали твій світ» «Остін. Світ догори» «Друг Тигр».

Платформу пам’яті створила Агенція медійного росту «Або» навесні 2022 року, журналісти якої пишуть про українських військових, що загинули на війні, та цивільних, яких убила росія. Проєкт створили для того, щоб документувати злочини рф.

Читайте також

Біографічний фільм «Вільна людина. Проща» про Валерія Маркуса вийшов онлайн