fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мелісса

Фільми-фіналісти 8-го конкурсу «Чілдрен Кінофест» виклали у відкритий доступ

348

Переглянути онлайн найкращі роботи Конкурсу короткометражних фільмів цьогорічного фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» можна безкоштовно на Youtube.

Про це повідомляють організатори фестивалю на своїй facebook-сторінці.

8-й фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» проходив у червні цього року і уперше відбувся у гібридному форматі. Кінотеатральні покази в 23-х містах відвідало майже 17 тисяч глядачів. Онлайн-програму переглянули понад 8 тисяч глядачів по всій Україні, зазначає пресслужба Children Kinofest.

У межах фестивалю вп’яте відбувся Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років. До участі у конкурсі було подано понад 180 заявок з усієї України, серед яких обрали 16 фіналістів. Переможцем став фільм «Мелісса» 14-річного Матвія Глазунова з міста Ізюм про добру відьму, яка вирушила до лісу в пошуках важливого інгредієнту до свого чарівного зілля.

Подивитись фільми-фіналісти «Чілдрен Кінофест» можна на Youtube-каналі фестивалю за посиланняма один з них, на вибір нашої редакціі, дивіться у нас на сайті нижче.

Мелісса

Реж. Матвій Глазунов, 11 років, м. Ізюм

За сюжетом, Меліса готує собі зілля, проте виявляється, що їй не вистачає головного інгредієнта – гриба. Дівчина вирушає на пошуки гриба в ліс, де губиться. Проте саме знахідка допоможе їй дістатися дому.

Нагадаємо, 8-ий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відкривався фантастичною анімаційною стрічкою Анатолія Лавренішина «Віктор_Робот», яка в конкурсній програмі представляла Україну. Гран-прі фестивалю за підсумками глядацького голосування отримала пригодницька стрічка «Полі» спільного виробництва Франції та Бельгії.

9-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 27 травня до 5 червня 2022 року.

Читайте також

«Віктор_Робот» онлайн: мультфільм вийшов на стрімінговій платформі