fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фортеця

Історично-пригодницька стрічка “Фортеця Хаджибей” вийшла онлайн

1 147

Історично-пригодницький фільм “Фортеця Хаджибей” – про козаків у Стамбулі – відтепер можна переглянути онлайн.

Про це повідомляє Одеська кіностудія на своїй facebook-сторінці. Як зазначається, “вперше в історії фільм Одеської кіностудії можна побачити через медіасервіс MEGOGO”.

“Фортеця Хаджибей” режисера Костянтина Коновалова – це фільм нового етапу історії Одеської кіностудії. Події стрічки відбуваються наприкінці XVIII століття під час російсько-турецької війни. Османська Порта та Задунайська Січ ведуть боротьбу з Росією за Північне Причорномор’я. Тримається остання фортеця – Хаджибей.

Задунайський козак Андрій має завдання доставити листа турецькому коменданту, але фортецю захоплює ворог. Для того, щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти ворога, який господарює у фортеці.

Дивіться фільм про дружбу і кохання, боротьбу добра і зла, шляхетність і підступ за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер стрічки.

Роль козака Андрія у фільмі зіграв Олександр Соколов, Фатіми – турецька модель Дерен Талу. Також в картині зіграли Іраклій Маруашвілі, Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв та інші.

Над стрічкою працювали кінематографісти з України, Грузії (Georgian International Film) і Туреччини (AISI film). Українськими копродюсерами картини стали Національна кіностудія ім. О.Довженка, Тернопільська кінокомісія та кінокомпанія “ІнсайтМедіа”. Режисер-постановник – Костянтин Коновалов, сценарій – Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, за участі Мірзи Давітая. Виробництво – Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Спеціально для зйомок фільму на території Одеської кіностудії було побудовано декілька локацій: турецький дворик і таверна. Зйомки ключових сцен фільму проводились на території Білгород-Дністровської фортеці.

Нагадаємо, у широкий прокат історично-пригодницький фільм “Фортеця Хаджибей” режисера Костянтина Коновалова вийшов 15 жовтня 2020 року.

Читайте також

“Поліна і таємниця кіностудії” онлайн: український фільм з Жаном Рено виклали у вільний доступ