fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Зірки за обміном

В прокат виходить перша комедія нового року “Зірки за обміном”

305

Із 1 січня в широкий кінопрокат виходить різдвяна сімейна комедія Олексія Даруги “Зірки за обміном”, в якій головні ролі зіграли Оля Полякова та DZIDZIO.

28 грудня в кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбулася київська прем’єра різдвяної сімейної комедії “Зірки за обміном”, знятої у співпраці KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) та Secret Service Enterteinment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Як повідомляють пресрелізом виробники, фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а зіркові виконавці головних ролей — Оля Полякова та Михайло Хома — поділилися подробицями з-за куліс та наживо заспівали для гостей заходу офіційний саундтрек фільму “Щасливі люди”.

За темою: Саундтрек «Зірки за обміном»: вийшов кліп на пісню «Щасливі люди» Олі Полякової та Dzidzio

Зірки за обміном

Фото: пресслужба FILM.UA Group

“Гарна сімейна комедія про сімейні цінності, про ревнощі, про велике бажання бути першим, найкращим і про моменти, які ми втрачаємо в гонитві за успіхом, забуваючи про просте життя, яке може зробити усіх нас щасливими” — Оля Полякова, продюсерка та виконавиця головної ролі у фільмі “Зірки за обміном”.

На прем’єру завітали відомі українськи виконавці NiNO, Аліна Гросу, MELOVIN, Art Demur, TVORCHI, актори Наталя Сумська, Володимир Горянський, Дмитро Вівчарюк, Наталія Бабенко, Олексій Тритенко, Максим Девізоров, Аліна Чебан, Сергій Либа блогери та телеведучі Володимир Остапчук з дружиною, Геннадій Вітер, Макс Єжов, Олег Машуковський, Міла Кузнєцова. Гостями заходу стали також кінопродюсерка та директорка компанії DZIDZIOFILM Діана Юраш, Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш, продюсер DZIDZIO та DZIDZIOFILM Анатолій Безух з дружиною Надією.

“Дуже символічно, що гранд-прем’єра нашої комедії припала на Міжнародний день кіно. Це добрий знак. Хочу подякувати команді фільму, усім тим, хто приймав участь у створенні цього проєкту — це велика, дружня сім’я. Окремо хочеться подякувати також і партнерам, без яких сучасне кіно, мабуть, не мало би майбутнього”, — Єгор Олесов, продюсер фільму, KINOROB (FILM.UA Group).

Відтепер комедію можна подивитися у всіх кінотеатрах країни!

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова (акторка Оля Полякова) та Фома Михайловський (актор Михайло Хома / DZIDZIO), несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Режисер фільму – Олексій Даруга, автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук. Продюсери – Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова. У ролях – Оля Полякова, DZIDZIO (Михайло Хома), Олег Волощенко, Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Роман Халаїмов. Зіркові камео – Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Jerry Heil, Дядя Жора, Magic Five.

Читайте також

Романтична комедія “Любов і блогери” від сценариста “Скаженого весілля” вийде в прокат 20 січня (трейлер)