fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фортеця Хаджибей

1 509

Жанр: Пригоди, історичний

Виробник: Одеська кіностудія (Україна), Georgian International Film (Грузія) та AISI film (Туреччина)

Художник-постановник: Володимир Філіппов

Режисер: Костянтин Коновалов

Композитор: Мустафа Язичиоглу

Сценарій: Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов

Оператор-постановник: Володимир Гуєвський

Продюсери: Андрій Осіпов, Юрій Калиновський, Олександр Омельянов (Україна), Заза Урушадзе, Мірза Давітая (Грузія) та Ердал Кучук і Ондер Асру (Туреччина).

Прем’єра: 15 жовтня 2020

Бюджет: ₴ 28 022 568

В ролях: Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова.

За сюжетом картини події відбуваються наприкінці XVIII століття в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор’я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію.

“Фортеця Хаджибей” Костянтина Коновалова – кінострічка для сімейного перегляду про дружбу і кохання, боротьбу добра і зла, шляхетність і підступ.

Цікаві факти:

  • 1. Спочатку стрічка планувалася як міні-серіал.
  • 2. У 2016 році під час виробництва кінопроект мав робочу назву “Пам’ять сонця”.
  • 3. Ключові сцени знімали на території Білгород-Дністровської фортеці.
  • 4. Фільм знятий у традиціях золотого фонду Одеської кіностудії: кінострічка для сімейного перегляду про дружбу і кохання, боротьбу добра і зла, шляхетність і підступ.