fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гніздо горлиці онлайн

“Гніздо горлиці” онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ

6 136

Відтепер переглянути український фільм “Гніздо горлиці” онлайн, знятого режисером Тарасом Ткаченко із Риммою Зюбіною у головних ролях, можна безкоштовно на VOD-платформі Megogo.

Про це повідомляє Держкіно. Соціальна драма “Гніздо горлиці” – це історія про життя українських жінок в Італії. У центрі сюжету історія Дарини, яка вимушено вирушила до Італії на нелегальні заробітки, щоб реалізувати давню мрію – побудувати власний міні-готель і розвивати туристичний бізнес в рідній Буковині. Поки вона заробляє гроші на чужині, її чоловік, який займається будівництвом, занурюється в пияцтво, а юна дочка вагітніє від хлопця, який кидає її. Погіршує ситуацію й те, що на Апеннінах у Дарини зав’язуються любовні стосунки з сином нанімательніци. По поверненню з Італії героїня Рими Зюбіної виявляє, що теж вагітна. Тепер їй доведеться зробити нелегкий вибір між минулим життям і новим …

Початкову версію сценарію до фільму написав чернівецький письменник Василь Мельник. Головні ролі в картині зіграли Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Мауро Чіпріані, Ліна Бернарді, Микола Боклан, Олександра Сизоненко, Максим Канюка, Наталія Васько та ін.

Подивитись фільм “Гніздо горлиці” онлайн можна безкоштовно на Megogo за посиланням.  На момент написання матеріалу на imdb у стрічки оцінка 7,3 на підставі 238 оцінок.

Дивіться також офіційний трейлер фільму:

В Україні фільм знімали здебільшого у селі Виженка, містечку Вижниця, та місті Чернівці, а італійські зйомки пройшли в місті Генуї. Компанія-виробник – продюсерський центр «Інсайтмедіа». Оператором-постановником стрічки виступив Олександр Земляний, композитор – Стефано Лентіні, режисер монтажу – Віктор Маляренко.

За шість тижнів прокату в українських кінотеатрах фільм заробив 1,36 млн грн при бюджеті 17,4 млн грн.

Читайте також

В мережу офіційно виклали комедію «Припутні» Аркадія Непиталюка