fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мультфільм «Гуллівер повертається» виходить у кінотеатральний прокат

357

З 19 серпня на великих екранах стартує всеукраїнська прем’єра анімаційного мультфільму «Гуллівер повертається» про пригоди Гуллівера із Ліліпутії.

«Гуллівер повертається» – перший український мультфільм, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney. Проєкт був проданий до 60 країн світу, показаний на кіноринках у Берліні та Каннах, представлений у конкурсній програмі Шанхайського кінофестивалю та показний на фестивалі у Пусані.

За темою: Генеральний продюсер «Гуллівер повертається» Олег Ходачук: Ми продали цей мультфільм для половини світу

«Як продюсер мультфільму, я дуже щасливий, що перша прем’єра все ж таки буде в Україні. Ми робили цей мультфільм чотири роки і завжди мріяли про те, що українські глядачі подивляться мультфільм першими», – зазначив генеральний продюсер мультфільму Олег Ходачук в ексклюзивному інтерв’ю порталу «Нове українське кіно».

За сюжетом, Гуллівер отримує лист, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в жахливому занепаді, тому без мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер відважно вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Над стрічкою виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films працювали 35 аніматорів з України та ще близько 30 закордонних спеціалістів (Німеччина, Бразилія, США, Канада, Австралія). Озвучив головних героїв український зірковий каст: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

У роботі над сценарієм брав участь американський спеціаліст, переможець міжнародної премії «Еммі» Майкл Райан, який працював над такими проектами, як «Скубі-ду», «Кунг-фу панда», «Черепашки ніндзя». Контролював виробництво – американський режисер анімації Тоні Бонілла, у чиєму послужному списку такі відомі проекти, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс».

Режисер cтрічки – Ілля Максимов, сценаристи – Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлєв. Оператор-постановник – Юрій Шпак, художник-постановник – Володимир Поспєлов. Продюсери – Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлєв. Дистриб’ютор мультфільму – B&H Film Distribution Company.

Кадри з мультфільму

Постер мультфільму

Читайте також

Фільм «Сторонній» Дмитра Томашпольського стартує в національному прокаті