fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Гуцулку Ксеню” в останнє покажуть на великому екрані

341

Останній кінотеатральний показ українського фільму-мюзиклу “Гуцулка Ксеня” пройде 18 грудня о 19.00 в київському Будинку кіно.

1938 рік. У центрі комедії – молодий хлопець Яро, який живе в Америці. Однак, парубок змушений повернутись до України, адже його батько перед смертю заповів йому 1 мільйон доларів. Та отримати немалу суму парубок зможе тільки після одруження зі свідомою українкою. А тому знайти наречену хлопець вирішує у колоритному карпатському селище Ворохта, в якому проживає найкрасивіша гуцулка на ім’я Ксеня. До анексії Західної України залишається два тижні…

Дивіться офіційний трейлер Гуцулка Ксеня: відео

Фільм режисерки Олени Дем’яненко, в основу якого покладено лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича, є першим українським мюзиклом, створений за новітньої історії нашого кінематографу. В прокат вийшов 7 березня 2019.

У фільми знялися зірки та молоді актори: Варвара Лущик, Макс Лозинський, Ігор Цишкевич, Олів’є Бонжур, Олег Стефан, Катерина Молчанова, Юрій Радковський, Тетяна Печенкіна, Віталій Ажнов, Вікторія Янчук, Христина Федорак, Марічка Штирбулова, Марія Чуприненко, Наталка Кобізька, Олександра Коваленко, Катерина Молчанова, Олександра Коваленко.

Продюсерами виступили Олена Дем’яненко, Дмитро Томашпольський.

Тексти пісень та музику для саундтреку фільму написав та виконав київський музичний гурт “ДахаБраха”.

Павільйонні зйомки відбувалися на Київській кіностудії імені Довженка на спеціально збудованих для фільму 15-ти об’єктах. Натурні зйомки для фільму відбувались у Карпатах і в Житомирській області.

“Гуцулка Ксеня” став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно, частка фінансування якого — ₴23,9 млн від загального кошториса у ₴47,8 млн.

Залишити відповідь